Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rózsaszin fürdöruhához mi...

A rózsaszin fürdöruhához mi illik a legjobban?

Figyelt kérdés
ömm ma fotozásom lesz és nem tudom h a rózsaszn fürdöruhámhoz arany magassarkut vagy feketét vegyek fel... és arany fülbevalot vagy ezüstöt :S szerintetek?
2008. júl. 28. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín ebből a szempontból elég kényes szín. Ha fekete magassarkút veszel fel, akkor ahhoz fekete fülbevaló kellene meg valami fekete hosszú lánc, hogy kompenzálja a rúzsaszínt. Ha arany színű magassarkút, akkor arany fülbevalót vegyél. De nem tudom elképzelni, hogy melyik lenne hozzá jobb... talán a fekete :-S
2008. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csak ezek vannak? szerintem ha szőke vagy, akkor az arany/arany jobb, ha sötét színű hajad van, akkor meg legyen a fekete/ezüst
2008. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Vidd el mindkettőt, majd ott megnézitek.

Egyébként szerintem egy csinos és fiatal test illik a legjobban hozzá...

2008. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekete hajad van vagy nagyon sotet akkor a fekete nagyon illene hozza, de ha szoke akkor inkabb az arany.
2008. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
nevezz hülyének de én a rózsaszínt és az aranyat nem tudom együtt hordani viszont egy fekete magassarku és vmi fekete kiegészítő nagyon jólnéz ki
2008. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!