Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű vékonyabb nők, ti...

Nagy mellű vékonyabb nők, ti melyik üzletben találtok megfelelő melltartót és fürdőruhát?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy testalkatomhoz képest nagy (természetes) melleim vannak, amiknek megfelelő tartásra és egy kis emelésre is szükségük lenne. De amelyik kosárméretre jó, annak olyan hosszú pántjai vannak, hogy nem emeli meg a melleimet. A legtöbb üzletben pedig kizárólag agyon szivacsozott push-up melltartókat találok,amikben meg már ízléstelenül nagynak néz ki a mellem (és ez fürdőruha esetében különösen kellemetlen). Van valami tippetek vagy tapasztalatotok hogy hol érdemes keresgélni? Köszi

2014. máj. 11. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem írtál kosárméretet. Melltartót M&S-ben lehet viszonylag olcsón venni, esetleg Tescoban, igaz ott kis körméretre csak D-ig van, de az elég nagy D. Dechatlonban szokott lenni fürdőruha F-ig elfogadható áron. Neten pedig a Bonprix, személy szerint ott még nem vásároltam de vannak nagy méretek olcsón. Ezeken kívül csak Triumph, Felina, Anita, Bravissimo, Freya, Panache, Daisy van, amik elég drágák és van amelyiket csak neten lehet venni. Anita fürdőruhák 35 ezer forint... irigylem azt aki megengedheti magának :).

Én egyébként turizni szoktam, (vagy ritkábban vaterán vásárolok), bár ott nem lehet próbálni.

2014. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint a vaterán nem lehet próbálni, a turiban lehet.
2014. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám, és eddig sehol nem találtam megfelelőt...még internetről is rendeltünk, de mindet vissza kellett küldeni, mert nem volt jó. Ha sikerül találni, akkor megköszönném, ha írnál privátban, vagy válaszban, hogy hol vetted. :) 16L
2014. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: hol jártál eddig? Mell alatt és mellcsúcson mennyi a körméreted? Milyen méreteket próbáltál?
2014. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pesten az Arénában, meg Veszprém és Fejér megyében. 68-88cm, és 70 D, E, F, ugyanezek 75ben, de egyik sem volt jó, Triumph-ban vettünk 2-t, de mindegyiken kellett vmit varrni, hogy jó legyen, meg egyszer rendeltünk netről 65öset, de 3x kellett visszaküldeni, és cserélni, mert nem volt jó a méret...végül visszakértük a pénzt.
2014. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem is merek neten rendelni én se. Turiban sikerült vennem egyet (aminek a mintája valami elképesztőn bizarr... :( ), próbáltam többet aminek jó volt a mérete, mégse tartott semmit vagy idétlen volt a szabása.

[link] esetleg egy ilyet fel lehet venni ha hátul megkötős és nem kapcsos.

2014. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok leragadtam a fürdőruháknál. Melltartót kellene tudnod venni mert abból azért nagyobb a választék. Marks&Spencert érdemes megnézni, bár nem mindig konzekvens a méretezés, de van kis hátra nagy kosár, több fazonban.
2014. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!