Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a bikinit szeretném...

Ezt a bikinit szeretném megvenni magamnak. De jól állhat egy ilyen melltartó fazonú felső?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a bugyijának a fazonja és hogy ilyen öves, de én csak háromszög fazonúakat hordtam eddig. Egyszer 16 évesen volt melltartó fazonú felsőm, de az akkori barátom be is szólt sokat miatta, szerinte teljesen laposnak mutatott.

De ez push up-os. Volt egy háromszög fazonú push up-os bikinim ami nagyon szexi kebleket mutatott. Nagyon szerettem, és hát hordtam amíg le nem szakadt rólam.

Mit gondoltok? 75B-s a méretem, már 15 éves korom óta.

Most 27 éves vagyok.

Ő lenne az: [link]


2014. máj. 21. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyakban megkötős általában mindenkin jobban áll, mert kicsit összenyomja a melleket.
2014. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de az also resz annyira gagyi kinai hatast kelt foleg az ovvel de ha neked tetszik akkor okes viszont a felso nagyon csini es jol is allna.
2014. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt ilyen bikini bugyim már, és nagyon szerettem. Nem tudom miért lenne gagyi?
2014. máj. 21. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg és kész, mivel marha olcsó nem vesztesz sokat akkor sem ha nem jó. Habár szerintem jó lesz, mivel átlagos méretűek a melleid, arra meg jó szokott lenni az ilyesmi. Legfeljebb a minőséggel lesz gond. Amit én ebay-ről vettem eddig az mind papírvékony, átlátszó anyagú volt... képen nem látszott persze.
2014. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!