Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha turiból öltözködöm?

Ciki ha turiból öltözködöm?

Figyelt kérdés
mert kínaiba ha bemegyek nem találom meg ami nekem teccik turiba meg ha bemegyek 5 perc múlva 10000Ft értékű ruha van a kosárban:)
2008. júl. 29. 12:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam tariban vásárolni. Nincs benne semmi ciki. Néha nagyon különleges, egyedi darabokat is lehet találni. Szerintem az benne a jó, hogy ha végigmész az utcán nem találkozol szembe olyanokkal, akik ugyanazt a ruhát viselik. És hát ha kínaiban vásárolunk ez gyakran előfordul.
2008. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
igen. és lehet hogy azért is nem szeretem.
2008. júl. 29. 12:49
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ilyen sznob vagyok, és meghülyülnék a turis ruháktól, DE! Néha olyan jó cuccokat látok a turkáló kirakatába, hogy az nem igaz. Semmi ciki nincs benne, és ha nem lenne ilyen "sznobériám", lehet én is odajárnék:D
2008. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is turiban vásárolok! 1: megfizethető, 2: egyedi, 3: vannak olyan márkák, amit itthon nem is lehet beszerezni! Amúgy a ruhára nincs ráírva, hogy hol vásárolod! :)
2008. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb inkább turiból öltözködni, mint a kínaiból! Tényleg nagyon jó cuccok vannak, és sokkal jobb minőségűek is, mint a kínais cuccok.

Szerintem kellenek azért új alapdarabok (mondjuk egy-két jól kiválasztott farmer és hasonlók), de ezeket nagyon ügyesen lehet kombinálni a turis cuccokkal! :)

2008. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2008. júl. 29. 13:35
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Múltkor láttam egy müsort a luxus használtruhákrol.

egy nönek van luxus "turkálója". a gazdag emberek ha megunják a ruháikat kihízták, kifogyták, szólnak ennek a nönek, ez felvásárolja azokat a ruhákat kiegészítöket amit eltud adni és a saját boltjába eladja. miért is? mert sokszor egy egy tervezö egyedi ruhákat készít, és ezt csak használtan szerezheted meg. ezeknek a ruháknak € ezrekben mérik az árát. egy egy nyakkedöért 2 ezer €-t is adnak pedig használt.


amúgy én nem szeretem a használt ruhákat.

2008. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

imádom a turikat!

ha kínaiban ezer éve nem vettem semmit, mert már a gondolatától is rosszul vagyok, h kb minden második szakadt ízléstelen ember ilyet hord...

kilós turiban 10e ftból komplett ruhatárat lehet venni, ami addig jó ameddig ki nem fogyod vagy hízod. kínaiban 100e-ből veszel kb 5 darabot, ami a 2-3hónap múlva elszakad, vagy kijön vmi olyan hibája, amit vásárláskor nem láttál...

éljenek a turik! le a sznobizmussal!

2008. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Kilós turiban 300ftért( nem írtam félre, háromszáz) vettem eredeti,divatos MUSTANG farmert.Teljesen új lehetett,semmi kopás a szárán,se hiba.Ezekután csak azt mondom az a ciki aki kiad érte 30 ezret:D
2008. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy sznob vagyok nem úgy értettem, hogy turik helyett kínaiba vásárolok. Már bocsánat. :)
2008. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!