Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég kicsi a mellem, ezért...

Elég kicsi a mellem, ezért nem nagyon jártam strandolni. De már nem érdekel szeretném jól érezni magam. Azért csalnék magamnak némi önbizalmat. Hol tudok merevítős push up bikinit vásárolni? Ha lehet, azért nem is méreg drága?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kicsi vagy csak te érzed annak? Mert ha valóban mini (AA), akkor a push-up nem lesz jó. Nincs mit felnyomni és sokkal feltűnőbb, hogy csak szivacs az egész.


Egyébként New Yorker-ben láttam akkora push-upost, hogy röhej volt, az én minijeim C-nek tűntek bennük, de otthagytam, mert irtó kényelmetlen lett volna benne strandolni.

2014. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg eléggé kicsik sajna, de azért valamit lehet rajta segíteni jó melltartóval. :)) Erre nemrég jöttem rá... :) Ezért szeretnék olyan bikinit, mert úgy elmernék menni végre fürdeni a párommal :)
2014. jún. 13. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, akkor miért érdekel vadidegenek véleménye? Nem igazán értem...
2014. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a tezenisben vannak jók és nem olyan észveszejtően drágák :)
2014. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem lehet érteni.. ? Szégyenlem magam, cikinek érzem magamat a párom mellett is. stb.....
2014. jún. 13. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet érteni hogy miért érzed jobban magad ha 10 centis szivacsos vacakban vagy... mert a melled attól még ugyanolyan kicsi, és ez ugyanúgy látszik is. Push up helyett kis mellre illő bikinit vegyél, ami mondjuk egy fodros vagy húzott anyagú cső fazon, van pánt nélküli vagy pántos.

A push upban látni hogy az csak szivacs. Ruha alatt ez okés, de bikiniben gáz és feltűnő.

2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 1 csomó helyen voltam (nekem is elég kicsik), és végül 1 nagyobb kínaiban találtam olyat, aminek jó volt a mérete is, szabása is, színe is, ára is (3300 Ft). És nem is nagy benne a push up, sima szivacs van benne, de fodros, így növeli a mellett, és még csini is :)
2014. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem olyan kicsik a melleim,hogy még szerintem melltartó sem kapható rá,az ötödikes lányoknak nagyobb mellük van,mint nekem. Sosem zavart ez,bár önbizalmam egy kicsi sincs. Én a pánt nélküli bikinit vettem meg a H&M-ben,és szerintem kicsi mellekre épp ez a fazon a legmegfelelőbb.

[link]

2014. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a válaszokat! :)

Találtam a new yorkerben, kicsit szivacsos és így nem is érzem már annyira cikinek. Idáig háromszög melltartóm volt, de ez egy kicsit meg emeli és így jó! Volt egy másik amiben tényleg olyan volt mintha sokkal nagyobb mellem lenne, de nem sokat takart nekem az már sok... Ajánlom a new yorkert! :)

2014. jún. 15. 14:42
 10/10 anonim válasza:
[link] vegyel ilyet.alul vastag szivacsos es felnyomja a cicit
2014. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!