Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max: sportolásra is...

Nike Air Max: sportolásra is vagy csak utcai használatra alkalmas?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam róla, de nekem végül nem derült ki, hogy alapból sportcipő volt-e és a sok menő csávó/csaj tette utcacipővé, vagy amúgy sem annyira alkalmas a mozgáshoz.

2014. jún. 15. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak szabadidő cipő értsd: utcai használatra rendeltetik.


Ha sportra kell valami akkor nike free runt mondanám pl futáshoz


Sose volt sportoló cipő, leginkább a balkánon volt elterjedt bűnözői körökben, és a mai napig hordják átlag emberek

2014. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy igazán semmire sem jó..utcára nem való egy rendes öltözethez, mert ronda, sportolásra meg alkalmatlan.
2014. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
ez alapból egy futócipő, de utcára is nagyon jó, mert elképesztően kényelmes, nem fáj benne a lábat egy egész napos városban rohangálás után sem. aki szerint ez nem jelent semmit azzal nem tudom mivan.
2014. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló teljesen egyetértek veled ! :D
2014. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves második hozzászóló, akkor itt Angliában 10 emberből 7 nem öltözik rendesen... :) Mert tele van az utca Airmax-ékkel... A boltokban (értsd: normális cipőbolt minőségi cipőkkel, nem Sportsdirect meg hasonló hülyeségek)a futócipő szekcióban árulják. Ettől Függetlenül én sem ebben futnék. Viszont! A Nike free run, attól, hogy benne van a nevében, hogy run, még nem lesz jobban futócipő, mint a sima Nike free, vagy a free flyknit verziója. Csak bénábban néz ki (szerintem).
2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!