Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Converse...

Mi a véleményetek a Converse cipőkről? Hordhat suliba ilyet egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
Divat szempontjából kérdem. Nagyon 'nem nőies'?
2014. jún. 17. 15:22
1 2
 1/16 WheneverYouWant ***** válasza:
84%
Nyári szünet van szívem...
2014. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De majd egyszer suli is eljön :) de mind1 is, nem ez volt a kérdésem...
2014. jún. 17. 15:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néznek ki, most már nagyon sok színben vannak, mintásak is. Nekem is tetszenek a tornacipők, de a converse-t kicsit drágának találom, én másik márkájú, olcsóbb tornacipőt vettem. Nem tudom, hogy mekkora különbség van köztük minőségben, eddig az enyémnek sincs semmi baja pedig nem tegnap vettem. Sokaknak van converse cipője, gondolom nem csak a divat miatt, tehát kényelmesek és jó a minőségük is ezért biztosan megéri, de én nem tudok róla nyilatkozni. Szerintem nem olyan nagy baj, hogy nem nőies. Vannak ruhák amikhez ez illik és vannak amikhez inkább a magassarkú, balerina vagy saru. Meg alkalomfüggő is, tehát túrázni, biciklizni nem tudom mennyire lehet nőiesen felöltözni. Meg van akinek jobban illik a stílusához is. Talán az ilyesmik:

[link]

nem tudom, hogy hívják ezeket a cipőket, ilyen félcipő szerűségek lányosabbak vagy egy rövidszárú converse (mondjuk a magas nekem jobban tetszik):)

2014. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Egyébként mostanában a Nike Airmax meg Free run lett a felkapott. A többségen is ezeket látom a legtöbbször. Lehet, hogy ez neked nem szempont, de én most szívesebben hordanék converse-t mert most kevesebb lányon látok azt. Így nem annyira "tucat".:)

2014. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az air max az nagyon drága, össze tudnék rá spórolni de nem fogok 40000-et kiadni rá.
2014. jún. 17. 17:32
 6/16 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat :)
2014. jún. 17. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Inkább Converse, mint a linkelt CCC. Felnőtt nőként imádom a Converset. Sportos ruhával is, de farmerral és blézerrel is, majdnem mindenhez passzol.
2014. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Szia:) irok egy gyors valaszt

Minden masodik tinilanynak (magambol tobbiekbol kiindulva) van minimum 2 par converse

Hidd el a noies lanyoknis ugyanugy hordjak mivel ilyen semmilyen idobe suliba mashova nem eppen a 20 centis tusarkukba rohangalnak

2 . Ne ugy hordj olyan ruhat h mi h mez ki amibe te jol erzed magad abban legyen :) hidd el sokkal noisebb vagy egy conversbe amibe jol erted magad mint feszengve egy tusarkuba

Ami neked jo azt hord es mindegy h masok mit gondolnak rola

2014. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Telorol voltam bocsi az elirasok miatt:S

Remelem igy is olvashato azert

2014. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van :)

Sajna nem tudok az állomásra tűsarkúban sietni, bár 'lányos lány' vagyok de akkor sem bírnám...meg sokat rohangálok a városban, stb.

2014. jún. 17. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!