Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenbe hol van olyan turi...

Debrecenbe hol van olyan turi ahol 13-17éves korig lehet jó állapotba lévő ruhát ami jólnéz ki?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A turikban általában vannak ilyen ruhák. Ha kicsit jobb, mondjuk angol turkálóba mész be, akkor tutira találsz olyat, ami a 13-17éveseknek való. Szerintem nincs olyan turi, ahol csak a neked megfelelő korosztály számára árulnak ruhát.
2008. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs mivel a turik rendszerin báláka rendelnek, melyek 1 köbméter ruhát jelentenek kocka alaku bálává kötözve. Nagy üzlet már 1100 Ft-tól kapni ilyet.


Minden városban (különösen a nagyvárosokban) van Angol használtruha feliratú butik, állati jó ruhákat lehet találni gyakran még az eredeti cimke is bennük van (azaz használatlan, csak valamelyik kinti butik kollekciójából megmaradt 1 DB)

Ráadásul szinte az összes ruha 1000 Ft alatt van...és tuti, hogy nem fog szembejönni veled az utcán senki ugyanolyanban:)

2008. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

de debrecenbe pontosan melyik utcán van ilyen?

2008. aug. 1. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, a Piac utcán a mekivel majdnem szemben van egy igényes, de kicsit drága bolt, a Tesco mellett is van 2, ahol elég sok jó ruhát találok általában. Régen az Alma utcán volt még egy jó, oda nagykeresek jártak, de be lehetett sunnyogni egy két magánembernek is, nem tudom, hogy az még meg van e (iszonyat olcsó volt és iszonyat sok ruha, olyanok, amiket még nem válogatott át senki)
2008. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a tesco melletti nagy angolturiba vannak jó cuccok, emellett van még egy ahova én néha járok, az a nagyerdei stranddal egy épületben van, az alagsorban, ki van írva, hogy angolturi, szerintem meg fogod találni. komolyan mondom néha különb cuccok vannak ott, mint pl a terranovába..
2008. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2008. aug. 14. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah am az alma utcai megszünt..pedig télleg jo volt..én is imádtam,ott ugráltam 1ik zsákról a másikraXD(még ovis voltam:D)
2008. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!