Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek Gáz ha világoskék...

Szerintetek Gáz ha világoskék nejlonharisnyát vennék fel egy világos farmerszoknyához és egy hasonló színű topphoz?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekelne mert nem igazán látok ilyet az utcán, és érdekelne hogy a többség szerint gáz-e?! És hogy a Pasik mit gondolnak erről?!
2014. jún. 19. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézhet ki túl jól, túl sok a kék.
2014. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha törpnek akarsz öltözni a jelmezbálba akkor lehet hogy jó.
2014. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nee, ha annyira kell harisnya, akkor testszínűt és valami színes topot hozzá, semmiképpen ne kéket
2014. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem épp nem néz ki rosszul,mert azonos színűek, az összkép hasonló és a harisnya ilyen esetbe jó, ha passzol a ruhádhoz. Szerintem jól állna, én néha látok sárga vagy színes ruházatút, színes harisnyával. Igaz elég kirívó, de nem csúnya az biztos. Épp azért van kék harisnya, hogy a kék színhez jól álljon.
2014. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sem nézhet ki rosszul
2015. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!