Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba megyek mit vegyek fel?

Buliba megyek mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Buliba megyek és kicsit teltebb vagyok nagyok a combjaim meg van hasam is.Vehetek fel attól szoknyát????Vagy rövid nadrágot vagy maradjak a hosszú nadrágnál?

Méreteim 170cm 64kg.


2008. aug. 1. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább hosszú nadrág, valami sötétebb tapadós. Ha teltebb vagy, gondolom nagyok a melleid is, úgyhogy vegyél fel valami kivágott csillámos felsőt (pl egy ezüst szinű jól megy a sötéthez) és tuti siker
2008. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
miért vagy telt? én 172magas vagyok és 62 kiló..... nem vagyok dagadt,combom az van,nem is olyan vékony,de attól hordok miniszoknyát!ha írsz privátot,megnézhetsz myvipen,meg te is küldhetsz képet és megdumáljuk!
2008. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok privit irni:SNem tudom miért de ha te tudsz nekem irj vagy itt a e-mailem:Nicike15@freemail.hu:)

Köcce előre is:)

2008. aug. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!