Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 30 as pasinak, aki nem...

Egy 30 as pasinak, aki nem bankár, mérnök, orvos stb (igen, nem mindenki az bocsi kedves hölgyek), annak munkahelyre hogy érdemes öltözködnie (irodában dolgozok, de nem öltönyös munkahely)?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyeneket hordok, de valami sportos jobb lenne már.


[link]


[link]


2014. jún. 27. 16:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy 30-as, hogy pontosan 30 éves, tehát nem 40-hez áll közelebb. Sajna a párom elhagyott, nagyon tudta a divatot a hölgy, azóta egyedül választok cipőt, nem mindig jól.
2014. jún. 27. 16:41
 2/8 A kérdező kommentje:
Ötleteket szeretnék, mindenkitől többet, ha lehetséges. Menne a zöld kéz, bármilyen is a válasz. Főként 20 feletti nők válaszát várom ezen célból.
2014. jún. 27. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem a kérdésre válaszolok, de ha egy 30 éves "pasinak" (szerintem ez elég bugyuta kifejezés, miért nem férfinak nevezed magad?) a legfontosabb a ruha/cipö,azzal soha nem kezdenék, mert ez egyértelmüen felületességre vall.


Olyan ruhákat, cipöket hordj, amiben jól érzed magad, amit úgy érzel, hogy a te stílusod, és ne olyat, ami mások szerint most divatos.

2014. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ha előtte a barátnőd vett neked cipőket, és jó darabok voltak, akkor te is ahhoz hasonlókat válassz.


De ha irodában dolgozol, akkor ezeknél sokkal sportosabbat ne válassz. Mert nem igazán illik irodába futócipőben menni, bármennyire kényelmes is... még ha nem is öltönyös az a munkahely.

2014. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs dress code, akkor mindegy, milyen cipőt veszel fel. Én nő létemre acélbetétes bakancsot hordok irodába, soha senki nem szólt ellene, sőt, a főnök még meg is dícsérte, hogy milyen vagány :D

Olyat veszel fel, ami kényelmes, amiben tudsz egész nap le-föl rohangálni (már ha olyan a munka). Egyik kollegám Converse cipőben nyomja, a másik deszkás DC-ben.

24L

2014. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az elegánsabb öltözködést kedvelem férfiakon, szerintem nem kellene ennél sportosabb cipőket hordani. Sőt, az első, amit linkeltél, az kifejezetten tetszik.

Szerintem maradj ennél a vonalnál.

2014. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyel fel egy lazabb inget vagy polot hozza egy pamutnadragot vagy farmert és egy nyári cipőt pl. [link] egy ilyen stílusú is teljesen oké. A szín természtesen válaszható de én egy világos bézsnél maradnék.

de egy ilyen stílusú cipöhöz is nyáron fel lehet öltözni egész jól


[link]


vagy ezzel..

[link]

2014. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7/7 vagyok és 24 éves no.


minőségi alapdarabokat vegyél: ingek, mintanélkuli polok, kardigán sötetkék/ bézs/szurke szinben

néhány pamutnadrág hasonló színekben és kész is.

Hasonlóan minőségi cipő és nem igazan kell tobb.

2014. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!