Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor egy fiú hosszú farmerhe...

Amikor egy fiú hosszú farmerhez húzza a mezítláb-szandált, az miért jó? Miért nem rövidnadrággal veszi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki messziről tetszik nekem de sohasem láttam még rövidadrággal, de mezítlábas szandált vesz fel, de azt is mindig hosszúnadrággal. Miért?

2014. jún. 29. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként is hordom így, saruval hosszúgatyát.


manapság nem tudni, milyen idő lesz, esetleg reggel indul, vagy estig marad valahol, akkor már fázna.


de napközben meg jobb, ha az ember lábán nincs zokni, mert meg lehet pusztulni a melegben:)

2014. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
De most milyen az a mezítlábas szandál? Miért, van zoknis szandál is? Szandál azt kész, a normálisabbja úgy is zokni nélkül veszi fel.
2014. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a "mezítlábas szandál", amikor a szandált eleve csak mezítláb hordjuk?


Egyébként egyszerű: hosszú nadrág szandállal/papuccsal még mindig könnyebb viselet, mintha zárt, fullasztó cipőt húzna hozzá valaki, és vannak olyan helyek, ahol egy szandál még elmegy, de rövidet venni illetlenség lenne. Hivatalok, munkahelyek többsége...

2014. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és én is így szoktam felvenni. Rövidnadrágban nem érzem jól magam, így viszont mégsincs zokni a lábamon, alulról szellősebb érzés.
2014. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 supra01 ***** válasza:
És mostdivatos is, főleg ha visszahajtja a naci szárát kicsit.
2014. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

ez olyan szegénylegény stílus


vagy mint Tom Sawyer :)


egyébként a fotósok vmiért nagyon szeretik, a legtöbb színészről készül ilyen kép

2014. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze mezítláb nem papucsban, szandálban
2014. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak nem szereti a rövidnadrágot.


Vagy reggel korán indul, amikor még hidegebb van, és fázna.

2014. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így járok mostanában. Szeretnék rövidgatyát is, hétvégén az van rajtam, de a munkahelyem azt már nem tolerálja. A szandált még igen, szerencsére. (Nem találkozom ügyfelekkel, elvileg nem értem, miért nem mindegy, de vannak olyan főnökök, akiknek nem az.) Nálam ez az ok.
2014. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amint megjön a meleg idő, én egyszerre váltok rövidnadrágra és szandálra (persze csak mezítláb). Nagyon ritkán, amikor valamennyire ki kell öltözni (ugyanakkor nem öltönybe), akkor én is élek a hosszú nadrág és a szandál/mezítláb kombóval, ha meleg van (ebben az esetben viszont csak lenge vászonnadrággal, farmerral semmiképp).
2020. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!