Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kék-fehér gyönyörű alkalmi...

Egy kék-fehér gyönyörű alkalmi ruhához, hozzá egy fehér csinos boleróval tényleg nagyon gáz lenne a fekete körömcipő?

Figyelt kérdés
Lesz egy alkalmi esemény ahova ki kell öltözni...kék-fehér alkalmi ruha lesz, fehér boleróval de csak a fekete körömcipőm van itt...nagyon gáz lenne? Hozzá fekete táska? És tényleg gáz lenne hozzá a nagyon halvány rózsaszín szemhéjpúder vagy csak anyum túlozza el, hogy fehér-kékhez nem illik a fekete magassarkú meg idétlen lenne hozzá a halvány rózsaszín szemhéjpúder. Mi a véleményetek szerintetek is? 16/L

2014. jún. 30. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd fel, nézd meg hogy jó-e együtt...

A szemhéjpúder helyett inkább húzd ki a szemed feketével, hogy legalább több fekete legyen rajtad.

Akár jó is lehet, de ehhez látni kéne.

2014. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Feketével alapból kihúznám a szemem, am kék szemem van és hosszú barna hajam és arra gondoltam, hogy olyan smink lenne, hogy le alapoznám az arcom, halvány rózsaszín szemhéjpúder és alul a szempilla tőbe fekete szemceruza és szempillaspirál és rúzs...kék fehér ruhához tényleg gáz lenne?
2014. jún. 30. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
A fekete mindenhez megy. Jó lesz.
2014. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam anyunak, hogy a fekete mindenhez megy...
2014. jún. 30. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:

A fekete cipő bármihez jó, szerintem is. Én bármilyen alkalmi cucchoz fekete cipőt veszek.


24N

2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a rózsaszín szemhéjpúdert és a rúzst felejtsd el, attól leszel idétlen
2014. júl. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És bézses szemhéjpúder és szájfény? :D a bézs, pezsgő színek mindenhez mennek...
2014. júl. 1. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszínt mindenképpen felejtsd el. Nem gáz a fekete körömcipő, mert a fekete tényleg mindenhez megy. Elég a szemednek, ha csak kihúzod fekete tussal, vagy ceruzával+ spirál. Meg a szádra egy ki szájfény, ha akarsz. Még csak 16 vagy, nem kell annyi smink. A fekete táska tökéletes hozzá. Esetleg ha tudsz szerezz egy fekete bolerót a fehér helyett, de az is teljesen megfelel. A gáz az, ha kinn van a p*csád, vagy kibuggyan a melled, esetleg nem tudsz járni a cipődben...na az gáz!
2014. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát van egy fekete New Yorkeres boleróm, de a fehér jobban megy a ruhához
2014. júl. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!