Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ELTE BTK diplomaosztó (nyár)....

Aurora91 kérdése:

ELTE BTK diplomaosztó (nyár). Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Viszonylag rövid, de elegáns pink koktélruhát tervezek felvenni a saját diplomaosztómra. Túlzás vagy belefér?

2014. júl. 15. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább valami fehérbe menj
2014. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor lesz?

Persze attól is függ, aznap milyen lesz az időjárás

2014. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél fel pinket, nálunk (ELTE ÁJK és ELTE TÁTK) mindenki elegánsabb öltözékben volt.
2014. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, talárt kapsz....
2014. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, nem mindenhol van talár..nekem már két diplomaosztóm is volt, és egyik helyen sem kaptunk talárt.
2014. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha más nincs jó lesz az is
2014. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma volt a diplomaosztó és maradtam a pink ruha mellett. Nálunk nem volt se talár, se sapka. A többség valóban visszafogottabb öltözékben jelent meg (sok volt a fekete-fehér kombináció - annak ellenére, hogy nem volt kötelező). De azért volt még rajtam kívül pár lány, akik bátrabban öltöztek fel. Szerencsére nem volt kellemetlen élményem.:)
2014. júl. 16. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Az "ünneplős" ruhát sosem azért viselik az emberek, mert "kötelező", hanem mert adnak valamit magukra és az illemre. Magyarul nem igénytelenek...
2014. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én ruhám is ünneplős volt, csak nem a hagyományos értelemben - ettől még nem leszek igénytelen. Sem tiszteletlen. Nem is gondolom, hogy ezt a benyomást keltettem (és még a dékántól is kaptam dicséretet a közös fotózás alkalmával). Ha már nem volt kikötés a fekete-fehér összeállítás, gondoltam, olyan alkalmi ruhát veszek fel, ami illik a személyiségemhez.
2014. júl. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!