Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen farmert venni?

Hol lehet ilyen farmert venni?

Figyelt kérdés

[link]


Tudja valaki, hogy hol tudnék ilyen férfi farmernadrágot venni, ami a képen van?


Annyit tudok, hogy "Conrado Jeans" márkájú, sötétkék színű, oldalán vastag varrások vannak, térdhajlat részénél rojtozott, farzsebein "M"-alakú varrás van.


Ha valaki ismeri és tudja, hol lehet ilyen vásárolni, vagy tud eladót, az kérem írjon!



2014. júl. 25. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A tescoban ilyen van
2014. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a válaszod! megkérdezhetem melyik tescoban láttál ilyet mostanában? sokat segítenél vele! köszönöm

2014. aug. 17. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
én Debreceni vagyok most itt ilyenek vannak leértékelve
2014. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és kb. milyen árban vannak ott ezek a farmerok? köszi
2014. aug. 30. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 4000-5000 körül
2014. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi! írtam Neked privátban!
2014. aug. 31. 16:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos én messze lakom Debrecentől, viszont kellene a nadrág.

Ha valahogy meg tudnánk oldani, hogy eljuttasd nekem postán, én megvenném dupla árán Tőled.


Ha tudsz segíteni ebben, kérlek adj egy e-mail címet, ahol fel tudjuk venni a kapcsolatot és megbeszélni a menetét!


Köszönöm

2014. szept. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!