Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minimum hány darab és milyen...

Minimum hány darab és milyen színű melltartó szükséges egy nőnek?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam és az összes melltartóm nagy rám. Próbáltam bevarrni, de akkor meg kiesnek belőle a melleim (amit nem értek, mert eddig tökéletesek voltak, most meg kibuggyannak). Új melltartókat kellene vennem, de az "új" méretemben nagyon nehéz találni és amiket találtam , azok nagyon drágák nekem. Milyen színekre lenne tényleg szükségem? (mindenféle színű ruhám van)

köszi


2014. júl. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fekete meg fehér. Ha esetleg van átlátszóbb ruhád akkor olyan színű. Hány darab... Amennyire van pénzed, és amennyit tényleg használsz. Felesleges felhalmozni pl 30-40 farabot hogyha nem használod őket
2014. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 a minimum, 4-5-nél több vlsz nem kell (mondom ezt úgy hogy nekem kb 20 van). Szerintem jó ha van egy sportmelltartó; egy amit fel lehet venni kivágottabb ruhákhoz ( [link] ); egy ami sima, varrás nélküli, hordható póló alá; egy ami testszínű (fehér ruhákhoz). Ez a linkelt pl három feltételt is teljesít egyszerre. Fehér szerintem nem kell, akkor már inkább fekete vagy színes.
2014. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A leguniverzálisabb talán a testszínű variálható-levehető pántú.

Persze a klasszikus fekete és fehér mellett is dönthetsz.


Mennyi?

Minimum annyi, hogy két mosás között kibírd velük.

2014. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Most kb. 15 melltartóm van, viszont egyik sem jó , de ha jól számoltam 2 db-ra van pénzem :( , akkor egy testszínű és fekete legyen?
2014. júl. 27. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, a fekete és a testszínű alapdarabok.

A fehér szerintem nem igazán praktikus, mert egy vékonyabb színes felső alól jobban átlátszik, mint a testszínű.

2014. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a feketére és a testszinűre szavaznék. Ha sportos vagy, utóbbi lehet sportmelltartó.
2014. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4 db nem árt ha van: 1 testszínű, 1 fekete, 1 fehér, és 1 sportmelltartó. Szerintem ezek alapdarabok, és csak utána jöhetnek a színesek.
2014. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a fehér ma már nem alapdarab, nem sok haszna van, mióta megjelentek a testszínű melltartók. Én nem vennék fel fehér felső alá fehér melltartót, mert átüt majdnem annyira, mint egy fekete.

Szerintem a levehető pántos testszínű, meg néhány "alapszín", ez lehet a sötétkék, fekete, vagy szürke is akár. :)

2022. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!