Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merre találhatok olyan üzletek...

Merre találhatok olyan üzleteket ahol csokornyakkendőt kapni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szinte akárhol, turitól kezdve a legegyszerűbb h&m üzleten át, az online webshopokig megtalálhatóak, de nem olyan amilyet én keresek. Tudniillik, engem az a fajta érdekel, ami nincs előre megkötve, tehát az ember szíve joga hogyan és mint bajlódik el vele (ha lehet nem kérek érveket, miért is praktikusabb a másik fajta, köszönöm). Nem utolsó szempont, hogy ne legyen nagyon drága, és ne csak azt az egy feketét lássam mindenhol. Pest, Esztergom, Szeged, Hódmezővásárhely környékén keresek ilyen üzletet, de ha webshopot ajánlatok, azt is nagyon megköszönöm : )

2014. aug. 1. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt lehet kapni, köthető csokornyakkendőként kell keresni: www.nyakkendostudio.hu
2014. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!