Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lehet ilyen pólót...

Szerintetek lehet ilyen pólót készíteni OTTHON?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondoltam. Hogy tudnám megcsinálni, hogy ilyen lazán rojtos legyen? Egy pólót gondoltam így megvágni, de nincs ötletem, hogy csináljam, hogy így összeálljanak a szálak. Ha valaki ért hozzá, légyszi segítsen.:D



2014. aug. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi? Csak fel kell vágni egyenesen az alját... egy normális anyagú póló azonnal össze fog kicsit gömbölyödni, összeállni. Ilyet még nem csináltam, de amikor egy bandás pólóm ujját vágom le, akkor feltekeredik a széle.
2014. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágd le az alját és vagdosd be. :D
2014. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Simán..
2014. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy pólót, felvágod az alját tetszőleges vastagságúra és hosszasságra, majd egyenként kicsit meghúzogatod a "szálakat" és akkor úgy fog kinézni mit a képen. :) Nem nagy ördöngösség.
2014. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!