Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi hátizsákokat hol...

Ilyesmi hátizsákokat hol keressek Debrecenben?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 8. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jogy Debrecenben van-e, de a Claire's-ben remgeteg ehhez hasonló táska van. Mellesleg nekem is nagyon tetszenek ezek a táskák:)
2014. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*hogy
2014. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Fórumban, azon belül New Yorkerbe tuti van ilyesmi, csak inkább mminták nélkül. Én ilyen rokkeres táskákat láttam ott amiknek ugyanilyen a fazonja, de ki tudja lehet van ilyen mintájú is
2014. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. aug. 8. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
En torokorszagban vettem egy ilyen tarskat egy draga boltba de mint minden taskabol ebbol is megeri jobb minosegit venni mert mar egy eve hasznalom es meg mindig olyan mintha uj lenne
2014. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg az eBay-en is rengeteg van, írd be, hogy ,,vintage backpack"
2014. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az e-bay-en tényleg sok ilyen van, rucksack meg backpack címszó alatt rengeteget kidob, én is rendeltem ott, és életem legszarabb vétele volt, pedig gyakran rendelek onnan, de hátha neked szerencséd lesz:D

[link] ha már netes rendelés, akkor inkább innen. egyébként c&a-ban sok ilyen volt tavaly

2014. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Netről nem nagyon szeretnék rendelni, mert tuti úgy járnék, hogy 2 centivel kisebb a táska, mint a könyveim. :D De azért köszi. :)
2014. aug. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!