Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a zakó és az...

Mi a különbség a zakó és az öltöny között?

Figyelt kérdés
És ha valamire az va írva, hogy made initaly, az EREDETI olasz?
2010. jan. 13. 09:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

17 ezerért az kínai... ami nem is lenne baj, de a minősége nyilván megfelel az árának. Ahogy előttem is mondták 60-tól kezdődik a minőség, mert a jó anyag igenis drága. A jó szabás elkészítése szintén. Ha pedig még neve is van, akkor pont a duplája, mint ha nem lenne...

Egy jó minőségű zakó pl. egy gyapjú már önmagában 50-60 ezer.

2010. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy ez márka-e: "monifor" . Ismeri valaki?
2010. jan. 13. 10:43
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
17 ezerért valójában egy 'alsó kategóriás' öltöny lehet, ami nem jelenti azt, hogy rossz is (férjemnek is van 15 ezres öltönye is), de nem minőségi. A minőség igen, 50-60-nál kezdődik... :( (sajnos).
2010. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

azért nem olyan rossz az, ha jól áll.

nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, hogy 100 ezer körül fizessenek egy öltönyért, vagy több tízezret egy zakóért.

2010. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

monifor? Nem... de még a google sem :D Ez valami noname. De tök mindegy, ha jó a minősége. Bár ahogy így olvaslak -kérlek ne vedd sértésnek- nem igazán értesz hozzá, és nem tudod felmérni, hogy milyen...

Ha jól áll, és neked tetszik, akkó menjen :D

2010. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan márka is, hogy Terranova és mindenhova kiírogatják, hogy made in italy. Ehhez képest a legbelső címkében az van, hogy made in bangladesh. Olasz címkével sok mindent el lehet adni, mindegy milyen, mert beveszik, hogy fú olasz és az már jó. Ilyenek azok a 90%os leárazások is, ahol 6-7ezerért lehet venni kínai műbőr cipőt, csak a falon van egy két nagy cipő márka képe, és azt hazudják, hogy olasz bőrcipőket árulnak, és végkiárusítás van.
2010. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért túlzás amit fent mondanak, egy jó öltöny az 20-30k körül van. Csak zakó nyílván ennek valamekkora része. Nyílván ez az öltöny nem lesz márkás, nem lesz olasz, de tökéletesen ellátja a funkcióját, nem jön szét stb.
2010. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én tudom,hogy nem értek hozzá,ezért kérdeztem rá:D Még csak annyit sem tudok,hogy mi a különbség a zakó és az öltöny között... :(:D Na sebaj, azért most egy alapos felvilágosítást kaptam. Amúgy lány voook:D Csak a párom passzolt egy öltönyt nekem,hogy adjam el teszveszen:D Ezért kérdezgetek itt:P
2010. jan. 13. 11:23
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

11:22


így, ahogy írod. Bp.-en pl. a Ferenciek terénél lévő aluljáróban már 4 éve folyamatosan kiárusítás van márkás olasz cipőkből - a szórólap szerint. :D

2010. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ha meg teszveszen akarsz használtat eladni... szerintem az jóformán lehetetlen... Talán ha 1 forintról indul... nem vicc.
2010. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!