Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van hogy kopott...

Lányok, van hogy kopott szakadt cipőt vesztek fel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, még otthon sem...nem kell igénytelennek lenni, de ez a fiúknál sem kötelező hogy szakadtan legyen otthon
2014. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, alapbol nincs is csak 1 cipőm a sarka es a talpa szet van menve. Csak esőbe gaz egy kicsit xD
2014. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát jártam már így, mikor koliban egy időjáráshoz passzoló cipőm volt, de kicsit szétment és 1-2 nap miatt nem akartam egy új cipőre költeni, arról nem is beszélve, hogy csomót kellett volna mászkálnom, mire találok egyet. :D

Meg kertészkedéshez, sátrazáshoz, nyársaláshoz is szívesebben húzok széttaposott tornacsukát, minthogy a szép és jó cipőmet tegyem tönkre vagy legalább egy fél napos sikálás-mosás várjon rám másnap. A családom meg barátaim előtt semmi szükség kiöltözni ilyenkor. :D

De azért alapvetően próbálok ügyelni a normális kinézetre. :D

2014. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van. Ha éppen itthoni munkás/lovas/kutyás/fűnyírós cipőben vagyok, nem mindig cserélem át, ha átmegyek a boltba vagy el kell ugranom valahová. Értelemszerűen ha rendesen "fel vagyok öltözve", mert megyek valahová, akkor nem veszek fel koszos, szakadt cipőt.
2014. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak vészhelyzetben. Pl tönkrement a cipőm, leszakadt az eleje, meg inkább már szürke mint fekete... vettem másikat, de kényelmetlen, így a régi vacakot hordom inkább... amíg nincs pénzem egy újabbra.
2014. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt már rá példa, hogy már eléggé el volt rongyolódva a cipőm, de igyekeztem minél hamarabb lecserélni
2014. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Volt sajnos, de olyan is volt, hogy a fél talpa le volt szakadva és pillanatragasztóval volt összeragasztva és látszódott, be is ázott sajnos, jól fel is fáztam:(

De ahogy megkaptam a diákszövetkezettől a pénzt, már vettem is egy másikat.

Igazából a legrosszabb az volt, hogy volt az osztályban pár barbi baba is, akik jól ki is röhögtek, hogy milyen cipőm van, ők pedig minden héten 30000ft-os cipőbe jöttek, és akkor ez csak a cipő.


Sajnos, nem mindenki igénytelen, aki szakadtabb ruhába jár, csak nincs pénze, adósságok stb.

2014. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy sötétkék tornacipőm, amit még a nyár elején vettem és párszor már kimostam emiatt megkopott a színe, ettől függetlenül ugyan úgy felveszem utcára. Szerintem ez még belefér.

Itthon meg mindenféle szakadt selejt cipőkben járkálok, kertes házban lakunk falun, senki nem nézi, meg aztán nem is érdekel.


Viszont engem ami nagyon zavar, ha mocskos a cipő, facebookon néhány képnél amikor látszik pl a tornacipő és látom, hogy tiszta retek, az kiábrándító :/

2014. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!