Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Háda bolt?

Milyen a Háda bolt?

Figyelt kérdés
Személyes véleményeket szeretnék:) Például, hogy milyen minőségűek, árúak az ott lévő ruhadarabok:)

2014. aug. 19. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Van jobb, van rosszabb. Markasabb,es nem márkás is. Ha jókor mész nagyon értékes holmikat találhatsz!:) nézz be
2014. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó minőségűek, az áruk sem rossz, azt szeretem benne még, hogy szín szerint vannak elrendezve... Jó mert van férfi, női és gyerek osztály is. szval én szeretem:)
2014. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én már sokszor vásároltam Hádában,néha egész jó ruhákat lehet találni,jó áron.

A jobb, márkásabb ruhák általában a darabos turikban vannak azaz egy felső kb 1000ft, de a kilósakban is lehet jókat találni.(1kg ruha azt hiszem kb 3000ft)

Legtöbbször angol márkákat találni pl:George, Next, vagy New lookos ruhákat, de vannak H&M-es, ruhák is.

2014. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én már sokszor vásároltam Hádában,néha egész jó ruhákat lehet találni,jó áron.

A jobb, márkásabb ruhák általában a darabos turikban vannak azaz egy felső kb 1000ft, de a kilósakban is lehet jókat találni.(1kg ruha azt hiszem kb 3000ft)

Legtöbbször angol márkákat találni pl:George, Next, vagy New lookos ruhákat, de vannak H&M-es, ruhák is.

Van olyan ruha is amin még a címke is rajta van mert senki sem hordta, szóval vannak elég jó állapotú ruhák is.

2014. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem. A darabárasokat jobban, mint a kilósat.

Az ilyen helyeken kapható Atmosphere, New Look, meg George márkájú pólóim 3 év után sem nyúlnak ki, bezzeg egy C&A-s meg H&m-es pólót kétszer kimosok és már deformálódik, csavarodik.

2014. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
upsz bocsi kétszer küldtem el:)
2014. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!