Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már innen valaki...

Rendelt már innen valaki Converse-t?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy hamisítvány, de nagyon tetszik az egyik cipő, viszont 20 000 Ft-ot nem akarok kidobni egy csillagra. :D

Szóval, ha valaki rendelt már, le tudná írni nekem, milyen minőségű?



2014. aug. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti Converse cipők bírják kb 5 hónapig ha rendesen használják. Akkor a hamisítvány?:)
2014. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendelj inkább Aliexpressről, a vaterások is onnan veszik, csak drágábban adják..az első válaszolónak egyébként nincs igaza, én is rendeltem ilyet, április óta hordom és semmi baja.
2014. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2., Aliexpressről melyik hirdetésből rendeltél? És mennyibe került mindennel együtt? És a méretezés ugyanolyan mint itt?
2014. aug. 23. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Innen rendeltem:


[link]


Amikor én vettem, akciós volt, így mindennel együtt 3800 ft-ra jött ki kb. Nem tudom, hogy ugyanolyan-e a méretezés, mivel vateráról még nem vettem..de itt is van mérettábla.

2014. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 23. 16:21
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon nem jött be a hamisítvány. 2 hét után tönkrement. Inkább veszek eredetit drágábban hivatalos márkaboltból.
2014. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!