Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing, nyakkendő, karcsúsított...

Ing, nyakkendő, karcsúsított öltöny, ünneplő cipő+full fekete csőfarmer? Nem lenne fura? Itt most nem a modorról beszélek és a hagyományokról hanem hogy szerintetek hogy állna együtt ez a kombó?

Figyelt kérdés
Még valaki mondaná hogy mások véleményére adok, ez nem igaz csak kiváncsi vagyok rá. ha 10-ből 10 azt mondja gáz én akkor is úgy hordom. csak érdekel a véleményetek.
2014. szept. 6. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire passzentos az a farmer. Mert na teljesen cuppanós, akkor az inkább cicagatyának néz ki, főleg messziről.

Ha kicsit lezserebb, akkor nem fura.

2014. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel az öltözködéssel!Öltözz úgy továbbra is,ahogy neked tetszik!
2014. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Nekem azert lenne fura mert sablon, ez az ing nyakkendo oltony stb en egyengoncnek hivom mert aki ebben mutatkozik az azt gondolja, hogy ejjj de jol nezek ki, holott ha korbe nezunk azt vesszuk eszre, hogy mindenki ezt gondolja...

Eppen ezert en oltonyt sosem veszek fel mert nincs egyedi stilusa benne az embernek.

2014. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 supra01 ***** válasza:

Szerintem ez nagyon klassz kombó!

Milyen nyakkendővel hordod?

2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ünneplő ruhában kell menni vhova, én is így öltözök fel. Néha váltom a nyakkendőt esetleg csokornyakkendőre.
2014. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a visszajelzéseket:)
2014. szept. 7. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj hogy sehova nem lehet felvenni, mert egyik helyre túl sok, másik helyre mEg túl kevés.
2014. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!