Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék rockerként...

Alexis lark kérdése:

Hogy lehetnék rockerként nőiesebb?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a gimit és mindenhol körülvesznek a kis cicababák a ,,tökéletes hajukkal és a kifogástalan sminkjükkel" ezért valahogy mostanság nem érzem magam jól a bőrömben. Ne értsetek félre! Egyáltalán nem akarok olyan lenni, mint ők, de hogy lehetnék egy kicsit nőiesebb úgy, hogy közben a stílusomon nem változtatok? Vannak erre apró technikák? Kérlek segítsetek!

Amit tudnotok kell rólam: Hosszú barna hajam van aminek a vége vörös, 159 cm vagyok,ami a leginkább jellemző az öltözködésemben: a bordó bakancsom, a fekete harisnyám és a szaggatot farmersortjaim. Az arcomról még annyit h mandulavágású szemeim vannak és sajnos nem bírom a sminket:( elkezdek könnyezni és nem bírom abbahagyni:( Erre is tudnátok valami megoldást javasolni? :( A válaszokat köszönöm, de kérlek titeket, tényleg hasznos tippeket adjatok! 15/L



2014. szept. 7. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
nem kell rockernek öltözni...én se öltöztem annak sose, most meg már vicces is lenne, 39 évesen. ugyanis nem az öltözködés dönti el a rockerséget.
2014. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

milyen bandákat hallgatsz?


a szempillaspirált se bírod?


hordasz bármilyen ékszert, körömlakkot?

2014. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
38%

egyetértek az elsővel :) ráadásul vannak,akik azt hiszik, hogy rockerek, mert minden szart magukra aggatnak és black veil bridest hallgatnak :D


öltözködhetsz normálisan, nem kell feltétlenül cicababának lenned. azok is annyi hülyeséget felvesznek csak mert az a "divat" :D

2014. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
17%
Na meg a bordó bakancsot először is ki kéne dobni, akkor már inkább tornacipő, ha már nagyon ,,rocker" akarsz lenni.
2014. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
mi a baj a bakanccsal? :D főleg, hogy winter is coming
2014. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű, bio sminkek. Ha a dr.Hauschkától is besírsz, akkor elhiszem hogy tényleg gáz van. De még akkor is, rúzst hordhatsz. Valami jó erőset :D


Csipke. Necc. Bársony. Szatén. Térdzokni. Harisnyatartó. Átszabott, testhezállóbb pólók? Ékszerek. Frizurák...

2014. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

ezen a rockernek öltözés-cikluson már én is átestem. tényleg nem kell feltétlen megtartani ezt a stílust, nem ez dönti el, mit szeretsz.

mindenesetre ha merészebb stílusnál akarsz maradni, akkor bakancs +feketeharisnya +szoknya jól nézhet ki. persze a szoknya ne keltsen túl "örömlányos" benyomást, szóval szerintem inkább fogd aranyosra, mint pl: [link]

kivéve, hogy ne legyen a hátulja hosszabb, tehát mindenhol ugyanolyan hosszúságú legyen mint elől. meg akár lehet kissé rövidebb.

2014. szept. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
94%

Én is átestem ezen 13-15 évesen, 16-17 koromra kiforrott a "nőies rockerségem" a goth stílusban. Mára már 25 évesen letisztult a stílusom, a fekete maradt, de azt is kezdem elhagyni, földszínekkel kombinálni. Na meg a lényeg, amire majd idősebben fogsz majd rájönni, hogy a rockerség belülről fakad. :) De megértelek, én is imádtam azt a korszakomat amikor még külsőleg is egyértelmű volt, hogy rocker vagyok. :) A ruháim, a bakancsaim is meg vannak, a zenekaros pólóim is (azokban alszom). Ha szimatszatyrod van (tudod a zöld oldal katonai táska) akkor arra szegecsekkel rá tudsz tűzni vagy akár varrni is fekete csipkét. Nekem olyan volt középsuliba.:) Hord szoknyát, hosszút, rövidet egyaránt. Ne hallgass másra, igenis rohadt jól néz ki bakanccsal.:) Ha az a bajod a tornacipővel, hogy van benne fehér, akkor fekete filccel vagy fekete körömlakkal fesd be!

Esetleg szemhéjfilccel húzd ki a felső pillasort és vízálló,esetleg érzékeny szemre való spirált használj. Ha semmi nem jó akkor festesd be a pilláidat kozmetikussal. De otthon is lehet, kapható 100-as boltokba szempillafesték. A hajad én befesteném feketére vagy az egészet vörösre. Lehet más azt mondja, írja majd, hogy minek ez az egész, de igenis most éld ki magad öltözködésben a középsuliban, mert felnőttként úgyis vissza "kell" venni belőle mikor majd munkát fogsz keresni, illetve anya leszel. :) Remélem tudtam segíteni. :)

2014. szept. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem a bakancs meg ezek a dolgok tesznek rockerré. Én is szeretem a rock zenét (főleg a 80-as évek nagy slágereit), de én soha nem cicomáztam ki magam, mégis megesett már, hogy néhány srác talpig feketében egyből levágták a helyzetet, pedig egy sima farmernadrágban, balerinacipőben és egy rózsaszínű felsőben voltam, ráadásul még a hajam is szőke :)


Szerintem a bakancs viselését csökkentsd le csak a téli időszakra, mert télen-nyáron abban járni már inkább igénytelenséget sugall, egyébként sem túl higiénikus, ha beleizzad a lábad. Én a vörös hajvégektől is megszabadulnék, legyen egy szép, ápolt barna hajkoronád, mert ez nagyon sokat dob, igazi éke egy nőnek a haja. A harisnya és a farmer szerintem rendben van, ha ügyesen kombinálod. Nekem van egy motorosdzsekim, na szerintem az egy alapkellék, az enyém már 3 éve megvan és imádom! Kb így néz ki: [link] A másik nagyon fontos pedig a táska. Én a málhát sohasem prefaráltam, de manapság már vannak olyan táskák, amik nagyon vagányak és szépek is. Például nekem nagyon tetszik a fekete bőr és az arany kombinálása (a kép nem adja vissza, de élőben látszik): [link]


Én innen szoktak ötleteket meríteni, nagyon jó összeállítások vannak rajt: [link]


Itt van pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! 04:28, neked különösen.

Kedves második, a szegecses karkötő annak számít?>< de amugy nem, beszeretnék szerezni pár ezüstnyakláncot meg fülbevalót(hülye fémérzékenyység:'( ) (egyébként nem tudtok viszonylag vmi olcsó boltot ajánlani, ahol ilyen ékszerek vannak><? köszi) 2. nos az együttesekről annyit, hogy a Tankcsapdát, Kornt, Alvin és a mókusokat, System of a Downot nagyon szeretem ;) de rengeteget hallgatok. A szempilla spirállt meg ma megint megpróbálom! :) de kérlek titeket, hogy a válaszokat azért továbbra is küldjétek :D Köszönöm^^

2014. szept. 8. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!