Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek arrol ha...

Mi a velemenyetek arrol ha valaki nem hord melltartot? Zavaro ha latszik a mellbimbo a ruha alatt? ( szep kerek, nem tul nagy mellek eseten)

Figyelt kérdés
Igazabol nem szeretem a melltartokat es nem is lenne ra szuksegem mert pici kerek mellem van, nem kell tartani es melltarto nelkul is jol all. Csak azert hordok melltartot vagy toppot, hogy nehogy masoknak kellemetlen legyen ha latszik a mellbimbom a ruha alatt.
2014. szept. 11. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A bimbó izgatóbb szuper! (körte, vagy alma melleid vannak? )1 képet Pm-ben?
2014. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alma es nem kapsz kepet. Ferjem van es o is imadja, de en nem a pasizasrol beszelek, hanem a mindennapi eletrol. Hogy azt zavarja e aki pl no vagy olyan ferfi,aki nem a ferjem es nem is akar megdonteni. Szomszed, jarokelo stb. Szoval, hogy azok az emberek megszolnanak e hogy atlatszik a mellbimbom vagy figyelmen kivul hagynak, mert nem csunya a mellem. Mert pl. A sogornom nem hord melltartot de a mellet a hasan hordja, nem igazan szeretne sztem senki latni. En ki tudnam hagyni.
2014. szept. 11. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a melltartót és felesleges is, áll magától. Viszont mindig hordok, ha elmegyek otthonról, mert egyébként nagyon bámulnak, amikor átlátszik a mellbimbó.

Szóval engem nem érdekelne, hogy másoknak kellemetlen-e, de nekem kellemetlen, hogy bámulnak, ezért hordom.

2014. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mindig hordok melltartót. Ha hazaérek, az az első, hogy megszabadulok tőle. Ha barátokkal találkozom, akkor sem szoktam felvenni, de a munkában mindig van rajtam még akkor is, ha amúgy nem is látszódik a ruha alatt. Ott valahogy zavarna, ha nem viselnék.
2014. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hat igen ez az. Lehet hogy inkabb engem is ez zavar, hogy ugy csinalnak mintha kotelezo lenne eszrevenni. CSak attol felek hogy megszolnanak, hogy mutogatni akarom, pedig nem. Nem tudom mi legyen vele. Itthon persze nem hordok, minek. De eleg sokat maszkalok es eleg nagy macera nap kozepen megis felvenni.
2014. szept. 11. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kolleganőm sem hord, mert utálja. Trikót szokott felvenni, ha hűvösebb van. Minket nem zavar, ha átlátszik neki (főleg nők vagyunk körülötte, plusz 2 pasi, de még egyik sem tette neki a megjegyzést).

Nem hiszem, hogy akkora probléma, ha átüt a bimbó, hiszen egy szivacs nélküli melltartónál/sporttopnál is át tud látszani. Meg ott vannak azok a felsők, amik alá nem is lehet felvenni (maximum bimbótapaszt), mert olyan a szabásuk.

Engem egy dolog zavar, ha félig átlátszó felsőn a TELJES bimbóudvar átlátszik, mert akkor én érzem magam kellemetlenül, ha látok egy ilyet.

2014. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azért egy toppot legalább vegyél fel szerintem, mert én mondjuk nem szívesen szemezek senkinek a bimbijével..persze attól is függ, hogy mennyire látszik át.
2014. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek van mellbimbója, akit a látványuk zavar, az menjen vissza az óvodába.
2014. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hat befele fordulo mellbimbom van ha tudjatok mi az. Gyakorlatilag nem all ki hegyesen akar mi van mert befele van fordulva.
2014. szept. 11. 21:26
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazabol a bimboudvar husosabb, nem tul szeles kerek. Biztos van masnak is ilyen es az latszik csak picit

ruhatol fuggoen.

2014. szept. 11. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!