Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mostanában...

Mi a véleményetek a mostanában egyre többet látható utcai gumicsizmáról? Fényes, virágmintás, masnis stb.

Figyelt kérdés

Nekem pl: a fényes lakk feketéről egy tipikus vidéki illatos jobbágy jut az eszembe.

S elnézést az érintettektől, de nem a személyiségre gondoltam, hanem a csizmához kapcsolódó, nem éppen tiszta és higiénikus munkavégzésre!



2014. szept. 12. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát olyan disznónevelős parasztos, vagy nem is tudom mi a jó szó rá, de nem szép, nőies meg végképp nem, szóval nem is értem egyáltalán miért hord ilyesmit bárki is utcán.
2014. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nincs, de biztosan nagyon praktikus esőben, sárban.

A lakk fekete még tetszik is valamennyire, de azok az össze-vissza mintásak, színesek viszont nagyon nem.

2014. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném fel, de mások lábán nem zavar. Pl. tegnap én bőr bakancsban voltam, ami hiába igazi bőr, pár óra után feladta és beázott. Gumicsizmával nincs ilyen baj. És ezek a csizmák szerintem teljesen rendben vannak városba is: [link]

[link]

[link]

Persze nem a negyven fokba kell felvenni, de ilyen időben miért ne? És attól még, hogy nem nőies praktikus. Beázott cipőben megfázni és orrot fújni, harákolni meg tüsszögni sem valami elegáns.

2014. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyszínűek tetszenek, ezek a mintásak nem.

Ha nem lennél ekkor ostoba sznob, mint amekkora vagy, és láttál volna trágyát élőben, akkor tudnád, hogy a fekete fényes, divatos gumicsizma meg a parasztok által hordott csizma még véletlenül sem hasonlít.


[link]


[link]

2014. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
'Nem túől higiénikus munkavégzés' mekkora p-csa vagy, te jó Isten. Ha a paraszt nem szarik, te se eszel, bakker.
2014. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a praktikussága miatt szeretem.

Alapvetően nőiesen öltözöm, de szakadó esőben a fenének sincs kedve magassarkúban rohangálni és intézni a dolgait. Arra tökéletes, hogy elmenjek benne boltba vagy sétáljak a párommal.

2014. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Egyikkel sincs bajom, ez csak egy praktikus megoldás olyan szakadó eső mellett, amilyen ma is volt. Nekem is van, és ilyenkor, mivel el kell menni dolgozni, és nincs kocsim, én is felveszem. A munkahelyen pedig átváltom egy balerinára, mert fűtött helyen tényleg bele lehet izzadni a műanyag csizmába.


Ha nem akarsz hólyaghurutot kapni szakadó esőben szétázott cipőben, akkor jobban jársz a gumicsizmával és meleg zoknival.

Ha valaki lovat ganézik, jobban jár, ha bakancsot, vagy könnyebben tisztítható gumicsizmát visel.

Hol van az összefüggés a kettő között??

2014. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem hordok gumicsizmát, mert sem a kertbe, sem a tyúkudvarba nem megyek (hanem mondjuk dolgozni)

Gyerekemnek viszont veszek, de csak azért mert szeret a pocsolyában ugrálni.

2014. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsen, de egy ideje mar vágyom rá. Nekem csak a sima fekete tetszik, es főleg amik csak a bokád fölé érnek, szoval nem a térded alá. (de azzal sincs semmi bajom). Szerintem nagyon praktikus annak aki gyalog közlekedik (pl én). Nagyon idegesít hogy minden reggel beázik a cipőm aztán egész nap abban vagyok. :/
2014. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon bejönnek az ilyen gumicsizmák..esőben meg végképp előnyös és divatos is..meg cuki :D

Csak nekem nincs,de gondolkodom a vásárlásán.

2014. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!