Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete hosszú szövetkabáthoz...

Fekete hosszú szövetkabáthoz hülyén néz ki a barna magasszárú csizma?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is szoktam felvenni ilyet. Az a "titok", hogy a kiegészítőid legyenek barnák, ha van rá lehetőség.
2010. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen. A cipőnek a táskával kell azonos színűnek lenni. Én fekete kabáthoz nem tudnám elképzelni, hogy barna táskát és cipőt vegyek.
2010. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második, miért nem?

Akkor ennyi erővel ne vegyen fel senki pl kék egyrészeshez fehér cipőt és táskát...

Miért lenne gáz a barna feketével???

2010. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem talál, de csak akkor ha van táskád is olyan színben, vagy sálad.
2010. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a barna-fekete párosítás a halálom.

De persze úgy öltözködsz, ahogy neked tetszik.

2010. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem tudom megmaqyarázni miért. Én nagyon nem bírom a fekete-barna párosítást. Illetve konkrétan így nem igaz, mert mondjuk barna nadrághoz eltudok képzelni fekete felsőt, de pl fordítva már nem. Nem tudom igazából, hogy miért. Egyszerűen hülyén néz ki szerintem.
2010. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem a feketében az a jó, hogy minden színhez megy. inkább az anyagon lenne a lényeg...
2010. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kabátnál nem zavaró egyáltalán..

Meg igazából a csizma színe engem különösen nem zavar, például egy fekete csőszárú nadrággal is simán el tudom képzelni, inkább a nadrág - felső párosítás a zavaró nekem...

2010. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!