Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok jelmezötletet mondani...

Tudnátok jelmezötletet mondani halloweenra?

Figyelt kérdés
Egy olyan lánynak kell aki nem szereti a horrorokat szóval annyira nem ijesztő de súrolja a határát. Lehetőleg DIY ötleteket mondjatok amiket gyorsan meglehet valósítani. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 3. 12:46
 1/4 anonim válasza:
Boszorkány, macska, vámpír.. Nekem ezek jutottak eszembe:-)
2014. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

KALÓÓÓZ!!!!!

:D

2014. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joe Makepeace válasza:

[link]


"Jamie Lloyd" kosztümjénél stílusosabbat, és alkalomhoz illőbbet nem is lehetne találni szerintem!


Azt, hogy mennyire kerülhet sokba, azt nem tudom, bár nem hiszem, hogy túl magas előállítási költségekkel jár, igaziból azt nem tudom, hogy az előállítását mennyire tartjátok bonyolultnak, dehát itt-ott lehet rajta változtatni (például nem feltétlenül kellenek hozzá ekkora pom-pomok, és persze nem kell bársonyból-selyemből készülnie)...

De ez szerintem tuti siker lehetne...

2014. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Psycho baba.. :))
2014. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!