Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 évesen van értelme divatblo...

Lajli13 kérdése:

12 évesen van értelme divatblogot índitíni? Ha igen, akkor ki segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek van értelme nekem divatblogot indítanom 12 évesen? Mindenki szerint gáz? Vagy nem? Valaki segítene?

2014. okt. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is veled egyidős vagyok. Szerintem nem kell, majd ha idősebb leszel. Mivel még nincs kibontakozott ízlésünk (mármint a 12 éveseknek), ezért nem tudnál minőségi, igényes cikkeket írni. Te se akarnál egy sablonblogot írni, igaz? :)
2014. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Majd ha lesz jó pár év tapasztalat a hátad mögött. Hülyeségeket meg ne írkálj össze-vissza
2014. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nem tudnál miről írni, hiszen még nem érthetsz hozzá, ráadásul egy 12 éves fogalmazási készsége még nem a legjobb, így nem sokan olvasnák.
2014. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ott van pl. Tavi, ő is ennyi idősen kezdte, aztán 13-14 évesen már a Vouge meg a Times interjúvolta és igazolást kapott a suliból, hogy kimehessen a divathétre.


Ami kelleni fog:

-sok szabadidő

-stabil és érdekes személyiség

-írói készség, jó duma

-szakirodalom könyvtárból, netről

-kreativitás, és egy kis önfejűség

-egy jó kamera (és esetleg fotós)

-rendszeres anyagi háttér a ruhavásárláshoz



Ha van hozzá érzéked, és kereted rá, hogy új otutfiteket rakj össze, akkor simán. És nem kell ehhez tervezői darabokban gondolkozni, az is izgalmas, ha a piacról, nagyi padlásáról szeded össze a dolgokat. A lényeg a hogyan.


Viszont meg kell ütni egy szintet mind vizuális, mind elméleti ismeretek terén. Olvass utánna a divatszakmának, legyél képben a trendekben, de ne kövesd őket vakon.

Ma már viszonylag könnyű blogot indítani, egy tumblr vagy lookbook oldal összerakásához nem kell atomfizikusi végzettség, és mégis mutatós lesz.


Valamint be kell ruháznod egy tisztességes kamerára. Az éles, jól exponált fotó mutatja meg igazán a textúrákat, színeket, ami itt a lényeg. Egy gagyi kamerán át meg a top kategóriás darabok is feledhetőek.


Meg kell egy imidzs. Ahoz, hogy érdekes légy, vagy nagyon egyedi adottságok kellenek, vagy kicsit rá kell segíteni. Egy merészebb frizurát bevállalnál? Végig mersz úgy menni az utcán, hogy valami extrém smink, különleges cipő és furcsa ruhadarab van rajtad? Mennyire viseled rosszul, ha beszólnak? Ezeket végig kell gondolnod előre, mert az internetes hírnév nagy pszcihológiai nyomás, és nem lehet egyik napról a másikra kiszállni.


Ha ez okés, akkor hajrá.

2014. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáld meg, maximum nem lesz nagy sikere,de akkor sincs semmi baj:) Ha kell segítség írj privátot!
2014. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!