Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen öltözködés...

Lányok! Milyen öltözködés tetszik egy fiún? (leginkább tízen és huszonéves korosztály)

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjatok olyat hogy mindegy csak legyen ápolt meg igényes stb. Akár írhattok konkrét stílust vagy linkeljetek képet vagy egyszerűen írjatok le egy szettet ami leginkább tetszene egy srácon.
2014. okt. 26. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem az egyszerűbb dolgokat, amik nem "páwásak", tehát egy farmer, minta nélküli fekete/fehér póló is nagyon dögös. Kockás ingek.

[link]

Szeretem az ilyen sapkát egy srácon:

[link]

2014. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a bőrdzsekis, egyszínű inges rockersrácféléket preferálom :)

16L


[link]


[link]

[link]



[link]



[link]


[link]



[link]


[link]


[link]

2014. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha valakinek édes a mosolya, onnantól én már le vagyok hengerezve. De ha divatos is, akkor még plusz pont is jár.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem pl ez tetszik..semmi extra, póló, sima nadrág.


[link]


Vagy ez: ing, farmer, tornacsuka:


[link]

2014. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Mi ez a kockás ing fétis? Így is minden második emberen az van...
2014. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézelődtem egy kicsit, nekem ezek a cuccok jönnek be:

[link]

[link]

[link]


Ami viszont szerintem visszataszító, az az oldalt és elől teljesen kivágott trikó, még akkor is ha jó alakja van hozzá, és a combig érő nadrág.... szerintem egy fiú ne mutogassa a combját, még egy kicsit se, legalább a térdéig érjen. A Fullcap és a baseballsapka se jön már be annyira.

De imádom a (helyes,) nagyon világos bőrű fiúkat *-* Szerintem sokat dob a kinézeten, ha valakinek világos a bőre :)

2014. okt. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként nekem nem tetszik a kockás ing se, mondjuk nem irtózom tőle, de szerintem béna :D

Előző voltam.

16/L

2014. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg lehet valami a kockás ingben, ha többeknek is bejön, ebbe nem gondoltál még bele? ;)

Egyébként az izompólók, kapucnis pólók nagyon nem tetszenek egy srácon, mert olcsó hatást kölcsönöz.

2014. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt szeretem, ha nincs túlbonyolítva. Ezek a ma divatos csőgatyák rémesek, helyette normál farmer, lehetőleg inkább sötét színű. Felülre póló vagy lazább ing, pulcsi. Jobban tetszik, ha egy férfi sötét színeket hord inkább, a rikítók kizárva.. A bőrdzsekiket nagyon szeretem.

Azt viszont nem, aki túl piperkőc és minden nap öltönyben és lakkcipőben flangál. A sapkákat sem szeretem, télen rendben van nyilván, de azt egy kicsit bunkónak tartom, akin bent is sapka van.

Tehát azt szeretem, ha valaki laza, sportos. Linkelnék is, de beírtam google-ba, hogy sportos férfi ruha, erre öltönyöket mutogat nekem...

2014. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hétköznapra: Szerintem nem kell túlbonyolítani a ruháját, a legtöbb fiúnak az áll jól, ha nincs rajta 6 féle szín, és nem lóg ki semmilyen, aminek nem kellene (szóval ha bő a nadrág, akkor ne lógjon a térdéig, feltalálták az övet:D)

Pl ilyesmik tetszenek: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nyilván ezek csak képek, a valóságban azért elég fura, mikor valaki télen nem gombolja be a kabátját:)

Ja igen, nekem tetszenek a kockás ingek, és a farmeringek is.

Viszont a neonszínek pl kifejezetten taszítóak (számomra legalábbis), vagy a kifejezetten "tucat" dolgok, páwa stílus.

Ha valamilyen különlegesebb alkalom van, akkor meg a sima ing+zakó, vagy öltöny pont jó, attól függően, hogy pontosan hova megyünk.

De nyilván neki is jól kell éreznie magát a ruháiban, anélkül nem lesz jó az összhatás.

2014. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!