Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hétköznap szoktatok...

Lányok, ti hétköznap szoktatok ehhez hasonló nadrágokat hordani?

Figyelt kérdés
[link] (A kép bal oldalán lévő hölgy által viselt nadrágra gondolok.) 23/f

2014. okt. 28. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, talán egy hasonló fekete nadrágom van,azt is csak ünnepségekre vettem eddig fel.

23L

2014. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sosem hordok ehhez hasonló nadrágokat.
2014. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én csak ilyen nadrágot hordok, ha egyáltalán nadrágot veszek fel, nincs is más már, csak egy fekete sztreccs. Viszont én inkább szoknyapárti vagyok így hideg időben is, vastag harisnyával egy kötött szoknya tökéletes. Bár igaz, a kérdés lányokhoz szólt...

25/n

2014. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
juj nem.. ez tényleg inkább dolgozó nőknek való, és szerintem csak azoknak akinek a munkája megköveteli
2014. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem pirosban úgy tizenkét éve... ma már ez nem igazán divatos.
2014. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) 3-as válaszolónak: A szoknya szerintem még csinosabb, nőiesebb, de ha már nadrág, akkor inkább ez, mint egy farmer. Örülök, hogy ilyen jó ízlésed van, és szeretsz nőiesen megjelenni. :) A "lányok" megszólítást pedig akkor lecserélem "nőkre", mert kortól függetlenül érdekel minden válasz. Én nem vagyok az a típusú fiú, aki lenézi az érettebb nőket, sőt úgy gondolom, hogy az igazi nő olyan mint a jó bor: idővel egyre kellemesebbé, finomabbá, vonzóbbá válik. :)
2014. okt. 28. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem, főleg azért mert nem praktikus, nagyon bejön a hideg, és az anyaguk általában nagyon műszálas, kellemetlen.

Inkább szoknya, ruha (harisnyanadrággal) vagy egy csinosabb szürke/fekete/barna farmer.

2014. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem eléggé ódivatú..a képen lévő lányon meg marha előnytelenül is áll.
2014. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az előttem válaszolók már elmondtak mindent, bár ellenkeznék azzal, hogy egy nőt az tesz nővé, hogy csak szoknyát hord meg ilyen ízléstelen nadrágot, ez eléggé kifacsart gondolat, de mindegy.

Én nem hordok ilyet, sőt, szerintem elég kevés lány/nő hord ilyet, max. 40+ , de utcán sem nagyon látok ilyet. Persze ízlések és pofonok. :)

2014. okt. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ú ne nekem ez túl üzletasszonyos :S
2014. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!