Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a 2 pár combcsizma?

Milyen ez a 2 pár combcsizma?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Lapos talpú, kerekorrú, én nagyon szeretnék ilyet venni.

Illetve mivel hordanátok/ hordjátok?


2014. nov. 4. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szépek,bocsi,esetleg bőrben nem tetszenek a combcsizmák?Mennyit szánsz egy ilyen csizmára amúgy?
2014. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább velúrt vennék :) Ezeket a Vaterán találtam. Túl sokat nem szánnék rá mert ritkán hordok évekig 1-1 cipőt :)
2014. nov. 4. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Elmegy, van akin csinos. Csak azt nem szeretem ezekben, hogyha meleg helyre megyek, ahol agyonra fűtenek, és egy szál pólóban vagyok, idétlenül érzem magamat egy combig érő csizmában, és melegem is van.

Különben kötött pulóverrel, blézerrel és inggel akár.

2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek. Szűk farmerral hordanám mindenképpen és egy normál hosszúságú pólóval, mert pl egy fenék alá érővel már tömzsinek tűnnék.

És fontos hogy csak is akkor vegyél ilyet ha magas és vékony vagy. Ugyanis az alacsony vagy kövér embereken aránytalanul mutatna és nevetséges is lenne.

2014. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik. farmer nadrággal hordanám, de az ilyen csizma akkor szép ha végig ráfeszül a lábadra :)
2014. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös tűsarkú combcsizmat már gondolom nem vennél fel?
2014. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os válaszoló miért erőlteted mindenkire ezt a tűsarkús combcsizmás dolgot? Minden hasonló kérdésnél nekiállsz ezzel. Illetve több kérdést feltettél már ezzel kapcsolatosan.
2014. nov. 8. 07:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező a linkelt csizmák undormányok!
2016. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!