Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van kimondottan férfi derékmel...

Van kimondottan férfi derékmelegítő? És ha igen csak ilyen "sportos"? Mert megfelelne egy sima is meg a női is uniszex. De ha már van külön férfi érdekelne. És hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nőnek hívják és nem olcsó.
2014. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a női sem női, hanem uni. Csak pasiknak nagyobb méret kell. De ez olyan ruhadarab, amiből elég nehéz lenne külön férfi meg női változatot gyártani, hiszen ez csak egy széles "cső".
2014. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen én is valahogy így gondoltam, hogy max ilyen sportruháknál lenne esetleg különbség.. nem tudom. meg persze jó a női-uni is csak érdekelt tényleg:)köszi:)
2014. nov. 6. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

De vehetsz simát is, ha jó méretben, csak lehetőleg ne strasszos meg hímzett legyen, mert az azért elég vicces lenne egy férfin.

2014. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. nov. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!