Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Este szoknyában és két vékony...

Este szoknyában és két vékony harisnyában ha kimegyek, nagyon fogok fázni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nemtudom hol laksz de itt nálunk nagyon kellemes idő van. Ha nem leszel órákat kint akkor nem fogsz fázni. De mielőtt elindulsz így azért próbáld ki :)
2014. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért két vékony harisnya? vegyél inkább egy vastagabbat, az többet ér szerintem.
2014. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pestre megyek, azért nem vastagabbat, mert szeretném ha a fekete harisnya nem lenne teljesen fekete hanem picit látni lehetne a bőröm is
2014. nov. 7. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen időben még simán elvagyok egy sötétebb 20 denes harisnyában. Én szoknyás lány vagyok, nagyon ritkán hordok nadrágot, azt is már nagyon hideg mínuszos időkben veszem fel. Persze én vastagabb picit térd fölé érő szoknyákat, ruhákat veszek fel mert a lábam egyáltalán nem fázós. Egyedül a lábfejem ami nagyon szokott fázni de arra többnyire zárt cipőt veszek fel, alá vastagabb bokazoknit ami tutira nem látszik és ennyi.


Mondjuk már simán elmennek a csizmák manapság kb térdig érő csizmákat szoktam felvenni szoknyával meg harisnyával és úgy egyáltalán nem fázok. Jó vastag farmer szoknyát veszek fel így eléggé el lehet viselni.

A munkahelyemen meg alapból kötelező a szoknya viselet a nőknek mivel olyan vendéglátói helyen vagyok ahol ez a munkaruha része és ott csak is testszínű harisnyát vehetem fel lapos sarkú cipővel. Nyáron meg vastagabb talpú balerina szerű cipőt viselünk kimondottan egyedileg lett csináltatva ami szellőzik is.


Ha már nagyon hideg van akkor nálunk elmehet a nadrág is mert karácsonyi időszakban vásár is szokott lenni az utcán és akkor kültéri részt is nyitunk ahol forralt bort meg egyéb finomságokat árulunk és úgy ledolgozni 8-10 órát nem kellemes szoknyába és vékony harisnyában úgy hogy nagyon nem vehetünk fel csizmát meg ehhez hasonlókat. Persze akkor megengedik a nadrágot és alá legginget szoktunk venni így kibírható szerencsére.

2014. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két vékony harisnya szexis viselet és meleg is valószínűleg én azt mondom jól választottál. A négyes lánynak annyit hogy visszataszitó egy valaki lehet a főnököd hogy nem enged csizmát hordani télen. Vigyázz meg ne fázz a télen!
2014. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyakran hordtam duplán harisnyát, de nem kényelmes egyáltalán,nem is véd a hidegtől a nylon, inkább leggingset ajánlom, bélelt, vagy vastagabbat, sokkal jobb sztem.
2014. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os azt írod nem is kényelmes meg hideg is két harisnya, de gyakran hordtad mégis. Ezek szerint szexisnek érezted és ezért vetted fel duplán? Az 5-ös voltam.
2014. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!