Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szoktatok bugyi...

Lányok, ti szoktatok bugyi nélkül járni az utcán? Mikor? Miért? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én még sosem voltam bugyi nélkül az utcán... sajnos nem tudom:)
2010. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szoktam, de van aki szereti, mert azt mondja, úgy szabadabbnak érzi magát, úgy kényelmesebb. Szerintem kényelmetlen (bevallom, már kipróbáltam), és szerintem nem is túl egészséges.
2010. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
én sem, mivel nekem kényelmetlen, és nem nyújt elég tisztaság meg biztonságérzetet.
2010. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

szerintem sem túl higénikus, még a legpasszosabb ruha alá is lehet megfelelő bugyingót felvenni

nem ítélem el aki nem hord bugyit, de nekem nem áll szándékomban kipróbálni

2010. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Sose próbáltam és szerintem nem is fogom. Gondolj bele...leülök mondjuk a metrón, vagy a villamoson. :D Egyrészt én is elkaphatok valamit, másrészt esetleg tőlem kap el valaki valamit (mert én mondjuk nem veszem észre napközben, hogy teszem azt hüvelygombám van). Nem véletlenül találták ki a bugyit. :)
2010. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Hogy kivétel legyek,én szeretem :D

Bár leszoktattam magam róla,különböző higiéniás okok miatt-amiket már fentebb részleteztek.

Semmi különleges nincs benne,ez körülbelül olyan,mint amikor a kisgyerekek ruha nélkül fürdenek a strandon.Ők is összeszedhetnek bármit,csak az ő ruhátlanságuk még senkit nem zavar :-)

2010. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szoktam úgy járni, sőt itthonra is mindig veszek bugyit. Egyszerűen így szoktam meg, nekem anélkül kellemetlen, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy nincs rajtam és fel akarok venni egyet! :)

Aludni sem tudtam soha bugyi nélkül, 2 óra fekvés után felkeltem és felvettem.

Most már nagynehezen nyáron rövidnadrágban alszom - olykor- bugyi nélkül.


Az utcára kb. 1-2 alkalommal mentem bugyi nélkül, amikor nyáron nagy meleg volt és valamiért úgy gondoltam nem veszek a nadrág alá semmit. Nem volt különösebb változás, intéztem az ügyeimet, nem is foglalkoztam ezzel tovább.


Én szeretek bugyit venni, mert mégse simán a nadrág van rajtam. Ráadásul ugye a nőknek néha kell tisztasági betétet használni meg ilyeneket, azt meg a bugyiba kell rakni... Meg mégiscsak megnyugtató, hogy van ott valami, esetleg ha hirtelen megjön vagy hasonló, nem lesz akkora égés...


Ráadásul télen olyan hideg van, jó is, hogy rajtam van. Bevallom volt amikor 2t vettem fel, hogy ne fagyjon le a hátsóm :D

Nyáron meg valamennyire (lehet hülyeség) de engem hűsít is. Én pamutból készültet hordok, ami nyáron hűsít és magába szívja a nedvességet az anyag vagy hogy írjam. Tehát ha izzadok is kicsit nem állok a vízben, a testem nem vizes. Persze ilyenkor gyakrabban cserélek ruhát.

Szoknyát nem hordok, de nem hiszem, hogy kimernék menni az utcára szoknyában bugyi nélkül. Nem hiányzik, hogy arról beszéljenek, hogy amikor a szél felfújta a szoknyám kilátszott a.... :D

Nameg a higiéniai okok nálam is. Én még wczés előtt is kezet mosok. Nem csak utána... :P

2010. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek, én se mennék ki soha bugyi nélkül, csak azért tettem fel a kérdést, mert azt hallottam, h ez divat lett, és hogy a lányok jó része bugyi nélkül flangál. Nem tudtam elképzelni, mi ebben a jó, de ezek szerint ez nincs is így..
2010. jan. 28. 09:12
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha, nem vagy sokáig a városban, és pl szoknya van rajtad, vagy diszkóba mész, akkor csak felhajtod, és mehet egy gyors menet. ;)
2010. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

igazat adok az előttem írónak :)

öööö...én még nem próbáltam de kifogom...:D

öööö-...én mindig bugyi nélkül meztelenül alszom...alegkényelmesebb... lehet azok akik nem merik, azok álszentek, szűz q-k, sznobok. :D

egyszer mindent ki kell probálni hihi

2010. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!