Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van köztetek harisnyakedvelő...

Van köztetek harisnyakedvelő csaj?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék olyan csajokkal akik szeretik a harisnyát!

2014. nov. 25. 18:14
 1/10 anonim válasza:
En szeretem. Foleg ilyen hidegben. Vagy teged mas miatt erdekel?
2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetesen más miatt érdekli. Miért nem szólítassz le egy lányt az utcán, akin harisnya?
2014. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*van?
2014. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma harisnya is volt rajtam, és elkezdett követni valami pszichopata ürge. Te voltál az, kérdező???
2014. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, kedvelem. Szerintem a nők nagy többsége vagy kedveli, vagy rühelli, nincs köztes állapot. Viszont nem harisnyát (combfixet) hordok, hanem csak harisnyanadrágot. A combfixet nem szeretem. Beszélgetni és ismerkedni nem szeretnék, de ha valami érdekel, kérdezz: itt válaszolok.
2014. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös miért nem akarsz ismerkedni? Gondolom azért, mert aki neten ismerkedik az nem véletlenül, viszont a kérdező a fétise miatt, szóval nem feltétlenül "kretén".
2014. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ági 22 ***** válasza:
Én sokat hordok harisnyanadrágokat és combfixeket is.
2014. nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Funo: azért nem ismerkedem, mert van párom.


Nem mondtam senkiről, hogy kretén, teljesen megértem a témát, mert régen volt egy barátom aki szintén harisnyamániás volt! Biztos én is az ő hatására lettem ilyen! :-)

2014. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár a partnerem is ilyen lenne mint ti akik kedvelitek és gyakran hordjátok a harisnyanadrágot. De sajnos ki nem állhatja ezt a szuperszexi ruhadarabot a barátnőm. Egy évbe ha kétszer felveszi, akkor is azért mert muszáj, már 'rengeteget hordta'. És ahogy teheti le is veszi azonnal.Azt sem tudom mikor láttam utoljára egy szál harisnyanadrágot viselő lányt. Pláne úgy hogy bugyi sem volt alatta.

Brrr...kiráz a hideg a gyönyörtől ha csak eszembe jut.

2014. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Funo: szerintem nem perverzió. Ez egytárgyhoz, ruhadarabhoz kötődő szexuális vonzódás, fétish. Ennyi. Helyén kell kezelni.


Ha nem tudod a partneredet "rávenni" erre, és ennnyire fontos Neked ez az egész ... akkor szerintem el kell gondolkozni. Remélem találsz olyan lányt aki megért és megteszi azt amit kívánsz, biztos Te is megteszed amit Ő kíván.


Továbbra sem ismerkedem, mert van párom, szeret és és is szeretem. :-)

2014. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!