Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen melbimbó...

Hol tudnék ilyen melbimbó matricát venni?

Figyelt kérdés

Egyre több lányon látok ilyeneket a fürdőkben/ strandokon, de nem tudom én hol vehetnék.


[link]



2014. nov. 26. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, hol lehet ilyet venni, de szerintem igencsak gáz!!!
2014. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexshopban
2014. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
41%
Ez most komoly? Strandon mellbimbó tapaszba akarsz lenni?
2014. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Először is: a "mell" az ugyebár két L.

Másodszor: tényleg ennyire közönséges és undorító akarsz lenni?

2014. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szerencsére még senkit nem láttam így strandon, fürdőből szerintem kidobnák.
2014. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Balatonparton jó pár embert láttam. Múltkor pedig a budapesti Aqua Wordben találkoztam valakivel. Nem dobják ki őket, mert teljesen törvényes. Azért mert még csak most terjed el nem kell leszólni.
2014. nov. 26. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
"Wordben"? Remélem, jól megformáztad a szöveget... sorkizárt, meg minden.
2014. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 CODE3 ***** válasza:
53%

Szerintem is egyelőre szexboltban fogsz kapni, amíg nem csinálnak belőle napi használatot addig a prűdség lesz jellemző. Így volt ez régen a tangával is, mindenki leszólta meg fújjogott.. most meg.. :)

Nekem tetszik, ez a jövő mellfedője :) Használjátok minél többen lányok! :)

2014. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Horvátországban vettem.

Ez (ott) akkor jó, ha nem akarsz vagy nem tudsz nudira menni. Ezt teljesen elfogadják textiles strandon!

Igaz, sokat nem takar, de nem is az a cél. A cicid szépen lebarnul, a bimbónak meg úgysem nem muszáj...

Az tény, hogy ez esetben a mellet nem lehet melltartós trükkökkel feltupírozni, így akik ezt teszik, azok valóban okkal fújjolnak!

A tangás hasonlat teljesen helytálló: jövőre már az álszentebbje is ebben fog virítani...:)

2014. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Óóó már megint a nők a közönségesek... a férfiak meg eddig is felső nélkül jártak strandra, nyáron még utcán is járkálnak úgy... nekik is van pedig mellbimbójuk, akkor én meg követelhetném, hogy takarják el, mert milyen közönségesek... magamutogatók, fujj.
2014. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!