Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek hordanátok valódi...

Hölgyek hordanátok valódi szőrmebundát?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 08:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fázós vagyok, úgyhogy hordanék, ha a legtöbb nem nézne úgy ki mint egy paplan.
2014. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

Hétköznap nem. De egy-egy alkalomra szép lehet.

Meg ha olyan éghajlaton élnék, ahol nagyon hideg van, akkor is hordanék. Biztosan jó meleg.

2014. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Vagy ahol az állatvédők nem zaklatnának.
2014. dec. 3. 09:00
 4/34 anonim ***** válasza:
69%

3: Igen, ez is egy szempont :)

Azért én már láttam olyat, hogy valaki szenvedélyesen tiltakozott a szőrmék ellen, közben meg bőrcipőben, bőrtáskával járkált. Most az miért jobb?

2014. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Na igen.meg volt olyan"híresség" aki az ellenzők körében kampányolt utána meg a szekrényébe nem fértek be a nercbundák:)
2014. dec. 3. 09:08
 6/34 anonim ***** válasza:
47%
5: Pontosan! :)
2014. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
nekem van, de csak ünnepeken hordom, mert hétköznapra nagyon "elegáns" lenne.
2014. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként nagyon elítélem, amikor megtámadnak szőrmét hordó nőket az utcán és pl. leöntik festékkel a bundájukat. Senkinek sincs joga más tulajdonát tönkre tenni. És attól most feltámadnak azok az állatok?? Meg gondolom, a harcias jogvédők is esznek állatokat.

Egyébként imádom az állatokat, és természetesen azt is elítélem, ha élve nyúznak állatokat, de az állatokkal való rossz bánásmód is nagyon-nagyok sok helyen előfordul sajnos, nemcsak a bundákhoz köthető.

2014. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon noies a szormebunda es csinosan ellegansan feloltozve nagyon is jol mutata a szormebunda, de termeszetesen ehez is kelokepen kell oltozni, nekem van, de csak alkalmankent hordom , bevasarolni stb nem fogok szormebundaba szaladgalni az utcan!

Kerdesedre a valasz, igen hordok szormebundat

2014. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy olvasom a kommenteket, titeket szerintem az sem zavarna, ha emberborkotesu konyvet forgatnatok ill. Lampaernyo vilagitana az olvasashoz igaz? ...
2014. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!