Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok valódi szőrme vagy mű?

Csajok valódi szőrme vagy mű?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Engem zavar, nem szeretem a szőrt :)

Egyébként biztosan nagyon szép és elegáns egy szőrmekabát. Szóval, ha kabát, akkor inkább valódi.

Ha kabáton valami díszítésről beszélünk, pl. kapucni vagy gallér, akkor meg inkább mű.

2014. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mu. Egyreszt a valodi iszonyat draga, masreszt amugy sem szeretnem tamogatni egy allat elve megnyuzasat sem.
2014. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nem szeretem a szőrt a ruhákon. De, ha választani kell, inkább a műszőr, amiatt, amit a 2. válaszoló mondott.
2014. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
csupasz
2015. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Természetesen csakis kizárólag MŰSZŐRME. Imádom pl. a műszőrme sapkákat :) Elég szép, puha műszőrméket gyártanak mostanság, meg sokkal olcsóbb is mint az igazi.


Lehet, hogy talán kicsivel szebb/melegebb a valódi, de elég szomorú egy állattetemet hordani... főleg, hogy olyat is láttam már, hogy gyakorlatilag egy teljes állat lenyúzott bőre, lógnak rajta a lábai, a feje... irtózatos!

2015. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!