Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a férfi harisnyákat,...

Ezek a férfi harisnyákat, leggingseket milyen célból forgalmazzák?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha már forgalmazzák és van is rá nem kis kereslet, hol vagy mivel kell hordani ezeket, vagy nálunk miért nem divat ezek?

[link] Php? Main_page=index&cPath=32



#harisnya #leggings #mi célból
2014. dec. 16. 20:10
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. dec. 16. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Az lett volna a válaszom, hogy kérdezd Zolimant, aztán megláttam a kérdezőt. Ha te sem tudod, senki sem fogja tudni.
2014. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A link nem jön be, de férfi harisnyákat lehet kapni és akinek szükséges biztosan hordja is. Nadrág alatt télen. Arra való.
2014. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésbe akartam a linket, de nem engedte, alatta kiírtam...De nylonharisnya nadrág alá, főleg 15-20 denes nem hiszem, hogy a hideg ellen érne valamit(tapasztalat) és hamar ki is szakad.
2014. dec. 16. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Harisnyánál vastagabb cicanadrág nagyon is jó télen a gyakorló alá :)
2014. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja az jó én is olyant hordok, de olvastam más országokba divat a férfi leggings vagy meggings magában is. De a vékony nylonharisnyát rövidnadrághoz mutatják itt:

[link]

2014. dec. 16. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt divat lenne én bisztos hordan, nekem tetszik!!!
2014. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nem lesz divat szinte biztosra veszem, se a harisnya, se a leggings,meggings. De előttem válaszoló ha szereted ezeket, akkor hord, én gyakran hordok nylonharisnyát és leggingset is, mert szeretem, persze úgy, hogy látszik, de még nem olvastam sehol, hogy pasiknak mivel és hogy kell hordani ezeket.
2014. dec. 17. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem kell csodalkozni!Itt mujak a ferfiak,nem ugy mint ezek a nok:

[link]

2014. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én kick-box, francia box edzéshez szoktam használni leggingset, boxnadrág alá. Elég sokan hordanak egyébként edzésre ilyet.
2015. ápr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!