Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete nadrágról hogy tudom...

Fekete nadrágról hogy tudom szépen elszedni a "szöszöket"?

Figyelt kérdés
Van egy fekfete nadrágom, nem tudom milyen anyagú :$ De nagyont apadnak rá a szöszök (pl. macskaszőr stb). Nedves kézzel szotkam lesöpörni, de nem az igazi. Vmi jobb megoldás?
2008. aug. 18. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem a "mágikus henger"-nek nevezett ragadós felületű, TVShop küttyüm bejött ilyen célra. Nem olyan jó, mint a reklámban, de jobb bármi másnál.

Viszont csak sima felületű anyaghoz használható.

2008. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem találom a hengert (ami általában sem szuperál olyan minőségien), akkor lekapom az átlátszó celluxot, kihúzom, ráviszem a fekete gatyámra, és leszösztelenítem vele. Bután hangzik, de sokszor jó :)
2008. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En is celluxozni szoktam, mert eleg hamar el tud fogyni a boltban kaphato hasonlo elven mukodo nyeles, hengeralaku valami, ami direkt erre a celra szolgal. Jo megoldas az is mondjuk, foleg ha az ember olcson be tudja szerezni. Ha nem, marad a cellux. :D
2008. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!:D
2008. aug. 18. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
az Ikeában lehet kapni ilyen szöszleszedő hengert 200-300 ft körüli értékben és tökéletesen leszedi az összes szösz, szőrt.
2008. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
nem elszedni a szoszoket hanem LEszedni na de mindegy!! ennyi ha magyarorszagi vagy
2008. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Utolsó válaszadó: Véletlen írtam el, gyorsan írok a gépnél, ezért néha félreírom :$ Nem kell egyből kötekedni...

2008. aug. 22. 00:16
 8/8 anonim válasza:
Én egy mágikus tisztító nevű eszközt vettem a Vaterán, de van egy webáruház is. Nagyon jól kiszedi a szőrt minden ruhából, textilből, kárpitból. Pedig 3 cicám és 2 kutyám van.
2008. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!