Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen testalkathoz illik a...

Az ilyen testalkathoz illik a csőnadrág?

Figyelt kérdés

A barátaim azt mondják hogy a lábaim pont elég vastagok de voltak olyanok akik szerint vékony és lazábbat kellene hordanom. Nem vagyok kíváncsi a negatív válaszokra.

A combom 51 cm vastag a vádlim pedig 37 cm. 14/f

[link]



2014. dec. 28. 01:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szörnyen előnytelen ez a fazon, hordj lazábbat.
2014. dec. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Igazat adok az előttem szolonak... Nem kimondottan előnyös és egy apró kérdés. Ez nem női nadrág véletlen?? Mert nagyon olyan
2014. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
a lazább csak még előnytelenebb, és az is ugyan úgy kihangsúlyozza a vékonyságot csak cserébe még trehány is ahogy eláll a bokánál
2014. dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 supra01 ***** válasza:
51%
Ettől én még passzosabbat ajánlanék neked, ha be tudsz olyat szerezni!!
2014. dec. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egyel szűkebb kéne.
2014. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Pont jo!

Ha lazabbat hordasz, olyan, mintha lefogytal volna, es lotyogne, viszont ha kisebb szamot veszel, kenyelmetlen, es szerintem nem tul ferfias, arrol nem is beszelve, hogy ha szuk lesz, hulyen fog allni.

21L

2014. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy passzosabbat?

Nem szeretem azokat amik túl lazák, azokat sem amelyek teljesen rásimulnak a bőrre mint a cicanadrág. Az ilyeneket szeretem amik nem teljesen feszülnek rám de azért feszesek. Ennél már szűkebbet nem vennék fel szerintem...

2014. dec. 28. 14:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont jó :D 14/L
2014. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A testalkatodhoz nagyon illik a csőgatya, de nem ez. Ennél mindenképpen szűkebb, feszülősebb kéne, mert ez nagy rád. Főleg a fenekeden látszik, hogy nagyon eláll, és trottyos, ezért ez így elég béna. Egy csőgatyának feszülnie kell fenéken is. :)


Nem értem ennél feszülősebbet, vagy simulósabbat miért nem akarsz felvenni, amikor pont az állna igazán jól. Higgy nekem, tetszeni fog, csak megszokás kérdése. :)

2014. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem is az lenne a legnagyobb gondom hogy feszülős hanem hogy *** néznének, mivel faluban élek és itt nem nagyon hordanak ilyet és a suliban sem láttam még olyat aki ennél feszesebbet hordana kivéve a lányokat.
2014. dec. 29. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!