Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a cipőboltban...

Szerintetek a cipőboltban kapható táskák mennyire strapabírók?

Figyelt kérdés
Pl: Deichman,Reno stb mennyi ideig bírják,mennyire terhelhetőek?

2014. dec. 28. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Pont annyira mint az 5000 Ft-os táskák bárhol. A legolcsóbb kategória. Iskolába a tancuccokat max 1 hónapig hordanád bennük aztán kuka.

Ha terhelhető táska kellene napi használatra ami tartós, akkor érdemes valódi bőrt venned, de azok 20 ezertől kezdődnek.

2014. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb. annyira mint cipőik,ilyen pl. a Deichmann.Egy hónapig sem bírta pedig felváltva hordtam többi táskámmal és sosem pakoltam bele sok dolgot...Hiába viszzavittem megjavíttatni 2 napon belül újra szétment.
2014. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remek =( akkor tudnátok ajánlani boltokat ahol jó táskákat árulnak?
2014. dec. 28. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell bőrt venned, az is ugyanúgy tönkremegy, mint a műbőr.

Ugyanannyira strapabírók, mint a máshol kapható táskák. Nyugodtan vedd meg, amelyik tetszik.

2014. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél évig bírta egy kistáskám, ami Deichmannos. De túlterheltem és megadta magát. :(

Figyelj oda, hogy milyen a pántja és ne terheld túl.

2014. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én tavasszal vettem kínaiban 3000 forintért egy olyan táskát,hogy soha meg nem mondanád róla, hogy kínais, nincs túl csicsázva, egyszerű, nőies, szép, sok minden elfér benne még tancuccok is elférnének, de nem hordok benne, mert összegyűrődnének. kényelmesen viselhető, olyan mintha nemis vinném magammal, tele van mindenféle zsebbel, elég praktikus, 2 esztivált túlélt és a mindennapokban is ezt hordom és egyáltalán nem lestrapált, semmi baja. szerintem nézz körül kínaikban vagy turkálóban, semmivel nem lehet rosszabb, mint egy noname deichman-os. a ruha boltos táskáktól sem vagyok elájulva, ezerszer inkább a kínaiban vennék táskát, mint pl tally, c&a, vagy hasonlók ami túl van árazva..
2014. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Rolandi Táskabolt, Bp. XII.ker. Ugocsa u.12.

Jó táskák vannak, jó árakon!

2014. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Westendben vettem műbőr táskát (nagy pakolós) 3000 ft-ért az egyik folyosón kipakolós árustól és 3 éve semmi baja, pedig minden nap hordom. Még én is csodálkozom :D
2014. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!