Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi tangákról? Fiúk lányok véleményét ugyanúgy várom.

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem egyáltalán nem jön be a tanga férfiakon.


25N

2014. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Egyrészt, ahhoz kell egy olyan férfi fenék, amin kinéz valahogy, másrészt elég gáz tud lenni (legalábbis számomra). De hát ízlések és pofonok...
2014. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Gusztustalan. 23 éves feleség voltam :)
2014. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelműen a meleg pasik jutnak eszembe róla.
2014. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 serioussam ***** válasza:
63%
Sziasztok! Én is hordok Férfitangát! Nekem,és a barátnőmnek is bejön,szerintem semmi gusztustalan nincsen benne. Az ára,néha eléggé húzós a szexshopokban,bár egyre több fehérnemű üzletben kapni már,eléggé jó árakon! Üdv
2014. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
B..uzis!Nem férfias!De felőlem azt hord mindenki,amit akar.
2014. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 5ös válaszoló, amúgy kényelmes? nem vág be? és még egy kérdés, milyen fajtát hordasz?
2014. dec. 30. 19:49
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Latod kerdezo! Az 5-os valaszolon kivul kiszurodott az amit irtam,hogy ez egy kozosseg akik kirekesztik a kivulallokat,de ez a kirekesztes szinte kivetel nelkul a fiukat illeti!

PL. Ha egy csaj szeretne fiu polot hordani,akkor jonnek a pozitiv,tamogato jellegu hozzaszolasok a suket dumaval,hogy tudni kell viselni,nem mindegy,hogy mivel veszed fel stb.

De meg veletlenul sem hangzik el a homarozas mint az itt fel tett kerdes eseteben!

2014. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 serioussam ***** válasza:
77%
Szia!!! Itt az 5-ös válaszoló! Igen kényelmes,és ha jó a méret nem vág be!!!! Itt nézz körül Erotikashow,Diamond szexshop/Isexy.hu/Oboy! Jó árakon vannak!!! Sok sikert! Üdv
2014. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
80%

Én már szinte csak fiú tangát hordok (32F), mert imádom a látványát és imádom azt is ahogy mutat rajtam.


Engem annak idején egy barátnőm vett rá arra, hogy tangát hordjak. Azt megelőzően nekem eszembe se jutott ilyesmi. :-)

Tehát hiába tartják sokan ferde hajlamúnak az ilyen fiúkat, akadnak azért lányok is akik erre nagyon rá vannak kattanva. Szerencsére!

Azok pedig akik elítélik le vannak tojva. :-P

2015. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!