Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek báliruhát?

Hol vegyek báliruhát?

Figyelt kérdés

Soproni vagyok, és valahol szeretnék báliruhát venni, de nem tudom hol tegyem. Aki nem itteni, az is írhat,hogy milyen boltban szokott venni!

Köszönöm!



2015. jan. 5. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz báli ruha alatt?


Mi a dress-code?


White tie - nagyestélyit kell venned, ezt legegyszerűbben kölcsönzőből szerezheted be, ha nincs rá rendszeresen szükséged. Ha várhatóan többször is kell majd, akkor talán érdemesebb venni. Én Bp-i vagyok, és pl. a Westend-ben van egy üzlet, ahol lehet kapni. De pl. használtruhaboltban is láttam már egész szépeket, mondjuk azért ott sok a nagyon viseltes.

2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ja, ha black tie a megkötés, akkor egyszerű koktélruhára van szükséged, ezt gyakorlatilag bármelyik nagyobb ruhaboltban beszerezheted: H&M, Orsay, Cameiou, stb.
2015. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sopronban a Torna utcában van egy kifejezetten alkalmi ruhát árusító bolt.

Meg a Várkerületen is tuti találsz a butikokban alkalmi/báli ruhát.

2015. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tally Weijl, New Yorker, H&M, C&A
2015. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából koktélruha is jó, olyat szeretnék, amit később máshova is fel tudok venni, tehát nem kifejezetten báliruha, de nem is szeretnék erre túl sokat költeni...Még egyszer köszönöm mindenkinek!
2015. jan. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!