Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti-e ez a Levi's farmer?

Eredeti-e ez a Levi's farmer?

Figyelt kérdés

Rendeltem netről Levi's 504-es farmert, 26000-ről volt leakciózva 14000-re.De pár furcsaság feltűnt amikor kibontottam a csomagot. Hátul a címke nem bőrből volt, hanem szövetből, amin a méret se volt feltüntetve, a felső gomb belső részén csak egy 3-as szám volt meg elmosódva egy 4-es. Belülről is csak egy címke van, meg a zsebrészénél belenyomtatott szöveg, de ennyi.

Eredeti lehet ezektől függetlenül?



2015. jan. 6. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan rendelted de valszeg nem eredeti.
2015. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti Levi's-eknek a gombjain is végigfut a "Levi's Staus & Co" felirat és a kis szegecsein is az "L S & Co", amik a zsebek körül vannak (ezeknek a külső és a belső felén IS ott a felirat).

Illetve ezeken kívül 4 helyen kell, hogy legyen a márkanév feltüntetve: a hátsó bőrdarabon, a fenék fölötti belső címkén, a csípőtájékon bevarrt címkén, amin a textil-kresz is van, illetve a hátsó zsebénél azon a kis piros fityegőn. Ha ezek nincsenek rajta, akkor hamisítvány.

2015. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Garage Store-ból rendeltem.

A fenék felett belül nincs címke, a gombokon ott a felirat, a piros fityegő is a helyén, hátul, aminek bőrből kéne lennie viszont textilből van.

2015. jan. 6. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Levi's 501-esekben vagyok járatos de azért elmondom amit azokról tudok. A legfontosabb a legfelső gomb hátulján kell lenie egy négyjegyű számnak. A belső címkék valamelyikén szintén rajta van a négyjegyű szám és ezeknek egyeznie kell. Ha ezek nem egyeznek akkor biztos hogy hamisítvány. Hátul a címke többnyire nem bőrből van hanem egy speciális papíranyagból ami a mosásoktól úgy puhul meg, hogy egy idő után egészen bőrhatású. A gyártás helyétől függően lehet bőrből is bár ez a ritkább.

Én azt tanácsolom, hogy vidd vissza a farmert, 14 napon belül minden különösebb indoklás nélkül visszaviheted (azt az eu-ban mindenkinek jogában áll). Ha eredeti és jó minőségű levi's-eket akarsz venni akkor nézd meg az usafarmer.hu-t. Azok tényleg a tengeren túlról jönnek, többnyire Mexikóból, de néha van egy-két made is usa darab is. Próbálj ki egy mexikói 501-est. Teljesen más, az anyaga is háromszor vastagabb mind az itthoni boltokban.

2015. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is online vásároltam egy Levi's farmert. A gomb hátulján lévő négyjegyű szám megegyezik belül a címkén szereplővel, de hátul a zseb mellett a piros címkén nincs fehérrel beleírva, hogy Levi's...Úgy gondolom, hogy minden farmeren egyformán szerepel ez a jelzés, vagy tévedek?
2015. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát elvileg eredeti, a szövetcímkés az "limitált", a szám a gombon csak 3 jegy de az se nagyon látszik azért fura, és kb 2 hét hordás után kilyukadt az ülepe, az anyaga is más, tehát még mindig kétes a származása, de márkaboltba azt mondták ugye ahogy írtam, hogy "limitált". Azóta van 2 db 501-esem, amin minden stimmel, egyáltalán nem kopik és rajtuk van a megfelelő jelölés is.
2015. aug. 4. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Usafarmer milyen oldal?
2015. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 501-et csak Mexikóban gyártják,cipzáras 501 hamis,501 made in USA hamis,Sokkal több hamisítványt adnak el összességében,mint igazit.
dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!