Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér csizma jól áll a sötét...

Fehér csizma jól áll a sötét hajúaknak?

Figyelt kérdés

[link]


Páromnak tetszik,de én bizonytalan vagyok benne. Mert sztem inkább a szőkéknek a világosabbaknak passzol,mert harmonizál,meg a feketéknek,mert ellentétes. Én viszont szeretem a sötétebb ruhákat, nem hiszem h a ruháimhoz jól állna. Nektek h tetszik? Meg nem tökéletes az arcom.


mondjuk selena gomez-hez hasonló csajnak nem állna jól

[link]



2015. jan. 9. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A csizma és a haj közt elég kevés az összefüggés. Szerintem inkább a ruhák a kérdésesek, azzal össze lehet hangolni.
2015. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, inkább a stílusodtól függ.

Bár én szeretem a fehér cipőket, csizma szerintem még rosszabb. Nekem ilyen nagyon olcsó, kínais hatást keltenek.

2015. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a hajhoz. De ez a csizma szerintem elég ronda, bocsi.
2015. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem baj. Amúgyse nekem tetszett,csak a páromnak. Azért gondolkoztam el rajta.

Amúgy is elég egyhangúan öltözködök. Szűszárú farmer,vagy fekete harisnya és szoknya,egyszínű,szolid felsővel.

De én nekem se tetszik annyira,csak ő volt oda érte

2015. jan. 9. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ízléses a fehér csizma.
2015. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést! Inkább egy fekete bokacsizmát választanék,ami ugye nem túl rövid ilyen hidegben.

Csak szeretnék máról nőiesebben öltözködni,és nem igazán találok izlésemnek megfelelő csizmát

2015. jan. 9. 15:10
 7/7 anonim válasza:
Szerintem semmi köze a csizmának hajhoz de ettől függetlenül jó a barna hajhoz:D Egyébként ízléses a fehér csizma csak ne legyen magas szára. Nekem is rövid szárú fehér csizmám van és mindenki oda volt érte:3
2015. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!