Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok arról, mikor...

Ti mit gondoltok arról, mikor valaki egy felsőbb kategórás (Balenciaga, Kenzo, Stella McCartney, Moncler és sorolhatnám. ) ruhának/táskának a replikáját viseli és úgy viselkedik benne mint egy "díva" /állítja, hogy eredeti?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem észrevehető a hamisítvány nem ciki amíg nem tudnak róla.. de elég érdekes
2015. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kell egy kis szórakozás.
2015. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolnom kéne róluk bármit is? Nem érdekel, ki mit hord, nem szoktam figyelni. Annyira hidegen hagynak a külsőségek, hogy ha a egy kollegám/kolleganőm egész évben ugyanazt a ruhát hordaná, az sem tűnne fel. Ezerszer fontosabb dolgaim vannak...
2015. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az egy dolog, hogy hamisitvanyt hord, de ha allitja, hogy eredeti es nagyzol vele, az szanalmas es nevetseges. Onmagat rohogteti ki.
2015. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha véletlenül kerül hozzá, akkor azt mondom ok, lehet nem is tudja minek a hamis változatát viseli.. Ugyebár a Balenciaga táskák pl nem annyira ismertek itthon, sokan azt sem tudják mi az.

De ha nagyzol vele, akkor nagyon gáznak tartom!

Egyébként minden hamisítványt elítélek!

Instagramon több magyar oldal van, pl globalbrandshop, ami hamisítványokat árul, és meglepődtem, hogy mennyien követik, illetve írnak neki, meg vásárolnak tőle...


Kíváncsi lennék erre az illetőre, akiről szól a kérdés! Biztos, hogy hamisítványokat hord?

2015. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel sem tűnik, nem igazán érdekelnek a márkák, így észre sem veszem.
2015. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak a Heavenbe be ne menjen mert ott újakat lehet kapni ezekből, kivétel a Moncler :D :D :D

En is elfogadnék egy szép fekete replika Balenciagat :D

Attol függ hol mozog mindenben,mert ha olyanok közt akik ismerik és kiszúrják gáz.

2015. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aki díváskodik meg hangsúlyozza, hogy milyen márka van rajta/nála, az már mindenhogy szánalmas és sekélyes, ha eredeti a cucc, ha nem. Mégis milyen elcseszett értékrend kell ahhoz, hogy ezt érezze a legfontosabbnak és kényszeresen közölje másokkal...?
2015. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Haha, a Heavenben beégne kicsit, az tuti! :)


Nekem fontosak a márkák, lehet sekélyes vagyok emiatt, ha ezt így hívják, akkor vállalom. De nem dörgölöm senki orra alá, pedig nekem eredeti cuccaim vannak. Magamnak, saját örömömre veszem a dolgaimat.

Az a baj, hogy pont azt látom, hogy azok díváskodnak, néznek le másokat, kérkednek, akik hamisítványokkal villognak.

2015. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!