Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Részletes vélemény a Tally...

Részletes vélemény a Tally Weijl-ről?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, régen nem voltam valami jó véleménnyel róla de most tök jó boltnak tartom, sok cuccom van onnan.
2015. jan. 10. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. Nem amiatt, amilyenek a ruhák, hanem inkább a bolt imázsa nem jön be: annyira üvölt a zene, hogy legszívesebben azonnal kifordulnék, és a méretek is olyanok, hogy a nőies, enyhén izmos alakom már túl nagynak bizonyul, pedig normális a testsúlyom. Szerintem egyértelműen tinilányokra mennek... pff :/
2015. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval. A ruhák nekem többnyire megfelelnek, a bolt légköre és elrendezése, az ordító zenével viszont elég kiábrándító és nyomasztó.
2015. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
tipikus tinip**csa bolt, de vannak jó cuccok! de rengeteg az ízléstelen, hivalkodó, böszme gönc (pl cannabisos leggings, cannabisos táska, idióta feliratok, "falatnyi ruhák", túl átlátszó dolgok.) sokszor túlárazottnak érzem. és tényleg, több alkalommal is találtam már nekem tetsző ruhát, inkább a légkörével van gond, rajzolt szemöldökű szolis eladók néznek a kövér lányokra ez mit keres itt, üvölt a zene, és a próbafülke egyszerűen borzalmas!!! fekete az egész, bent van egy 10 centi széles tükör és úgy van megvilágítva az egész, hogy minden egyes hájpárnát észrevegyél magadon, amiről nem is tudtál, hogy létezik, ó és még találsz 5 pattanást a fejeden és rájössz, hogy olyan karikás a szemed, mintha egy hete nem aludtál volna. arról nem is beszélve, hogy a sok tini k**rvától alig lehet elférni
2015. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A zene az rohadt hangos,engem is zavar.Az eladók változók boltonként,nálunk aranyos,mosolygós fiatalok,egyátalán nincsenek túlcsicsázva.Pozitív dolog,hogy nincs 60 fok bent a boltban,mert már több ruhaboltnál tapasztaltam,hogy télen rohadtul feltekerik a fűtést,és alig lehet meglenni a boltban,konkrétan a rosszullét kerülget,az eladók meg atlétába flangálnak.Szerintem a ruhák jók,minőséggel nekem nem volt bajom eddig,sőt,szerintem a felsők kifejezetten jó minőségűek.Nekem is elég sok cuccom van onnan,én szeretem.Azt,hogy mennyien vannak a boltokban..hát ilyen Glamour napokon 6 ezren,hétköznap estefele kb.tök üres,ünnepek előtt megint 6 millióan..Nekem pozitív a bolt,csak a zenét kicsit letekerhetnék.Az biztos,hogy nem lennék ott eladó,megfájdulna a fejem ilyen hangos zenétől egy idő után.:D A ruhák..hát én nem egy 30-as,40-es nőt láttam ott vásárolni,vannak azért egyszerűbb atléták,farmerok is ott.:)
2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%
Hát igen a zene...mit is mondjak az ember idegeit olyan szinten felbassza hogy miután kimész a boltból az összes barátnőd/családtagod fejét letéped a sok rajzolt szemöldökű szilikoncsöcsű k u r v á t ó l nem lehet elférni az árak azok valami hihetetlenek főleg a legizléstelenebb cuccoknál...és ahogy előttem is írták nemtudom hogy ezek a ruhák milyen anorexiás kislányokra vannak méretezve,de tini létemre M-es meg L-es ruhákat kell vennem nem a nagyságukkal van a baj mert az xs-es is rámjön de kb a 10 centivel rövidebb mint amekkorának lennie kéne a próbafülkék közül a feketék azok még elmennek de vannak olyanok is hogy adott a tíz centis tükör illetve az a cseppnyi fény ami az ajtók felett beszivárog de ami nálam kiverte a biztosítékot hogy az ajtókon nincsen zár!!! Amikor másodszor voltam az üzletben már akkor rámnyitott egy idióta csaj...Valahogy az egész úgy van megcsinálva hogy dagadtnak érezd magad a bébiméretű ruhák mellett de hogy ez miért jó?De a minőséggel és a ruhák többségének a küllemével nincs baj (mondjuk találni néhány brutál ocsmány cuccot) de ettől eltekintve a ruhákkal nincs különösebb baj csak mondom mire megveszed az egy kínszenvedés
2015. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!